"Çoğu insanın beklentisinden fazla iş yaptık ve bunu devam ettireceğiz"

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın, OGM Ormanspor karşısında aldığı 74-71’lik galibiyetten sonra başantrenörümüz Efe Güven ve oyuncumuz İrem Naz Topuz açıklamalarda bulundu.

"Çoğu insanın beklentisinden fazla iş yaptık ve bunu devam ettireceğiz"

Efe Güven şunları söyledi:

“Bizim için ligdeki playoff sıralaması açısından çok önemli bir maçtı. Oyuncularım bugün çok ciddi bir efor sarf ettiler ve çok ciddi bir karakter koyarak kazanmasını bildiler. 13 sayı geriden gelerek bu maçı kazandık. Taraftarımız bizi yine yalnız bırakmadı. Onlara çok teşekkür ediyorum ve takımımı canı gönülden kutluyorum. Şimdi önümüzde Çarşamba günü BLMA takımı ile oynayacağımız bir EuroCup Women Son 8 turu maçı var. O maçta bir üst türe çıkmak için avantajlı bir skor elde etmeye çalışacağız. Pazartesi’den itibaren çalışmalarımız bu yönde olacak. Taraftarlarımızı maça çağırıyorum demek istemiyorum, zaten bizim her maçımıza geliyorlar. Şu anda takımın on üçüncü oyuncusu gibiler. Onlarla beraber her maçımızı ciddi bir eforla kazanıyoruz. Bence sezonun şu ana kadarki kısmına bakacak olursanız çok güzel ve çok iyi bir iş yaptık. Çoğu insanın beklentisinden fazla iş yaptık ve bunu devam ettireceğiz. Sezon sonunda da çok keyifli bir şekilde sezonu bitireceğiz. 

İrem Naz Topuz ise şu ifadeleri kullandı:

“Kazandığımız için çok mutluyuz. Bizim için zor bir maç olacağını biliyorduk, bugün de sahaya bunun bilinciyle çıktık. Hafta içinde de bu maçla alakalı birçok hazırlık yapmıştık. Bugün özellikle maçın sonunu iyi oynadık. Çarşamba günü bütün taraftarlarımızı BLMA maçına bekliyoruz."    (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER