Galatasaray'ın yeni transferi İstanbul’a geldi!

Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımı'nın yeni transferi John Roberson, Sarı Kırmızılı ekibe katılmak üzere İstanbul'a geldi.

Galatasaray'ın yeni transferi İstanbul’a geldi!

Ayağının tozuyla resmi GS TV'ye açıklamalarda bulunan ABD'li oyun kurucu, skorer kimliği ve tecrübesiyle takıma katkıda bulunacağını söyledi.

John Roberson'un açıklamaları şu şeklide:

"Fiziksel açıdan iyi durumdayım"

"Burada olmaktan dolayı çok heyecanlı ve mutluyum. Avrupa'nın ve Türkiye'nin tarihi ve kültürel olarak en zengin takımlarından birinde forma giyebileceğim. Umarım takıma sezonun geri kalanında yardımcı olabilirim. Şu an iyi bir durumda olduğumu söyleyebilirim. Sezonu yeni bitirmiş biri olarak kendimi iyi hissediyorum, fiziksel açıdan iyi durumdayım. Takıma yardımcı olacağımı düşünüyorum. Özellikle bu sezon takip edebildiğim kadarıyla iyi gittiğimizi düşünüyorum. Umarım bu başarıya daha fazlasını ekleyebilirim." 

"En iyi durumda olmam gerektiğini biliyorum"

"Türkiye Ligi Avrupa'nın en değerli liglerinden bir tanesi. En iyi durumda olmam, en iyi oyunumu gerektiğini biliyorum. Galatasaray'da hem koçlarıma hem takım arkadaşlarıma çok fazla şey katacağımı düşünüyorum. Takıma tecrübe getireceğimi söyleyebilirim."

"Dünyanın en iyi taraftarı olduklarını söyleyenler çok fazla"

"Skorer bir kimliğim olduğu söyleyebilirim. Bol bol şut atacağım; ama bunun yanı sıra takım arkadaşlarımı bulma konusunda iyi iş çıkaracağım. Elimden gelenin en iyisinin yapacağına söz verebilirim. Galatasaray taraftarı hakkında çok fazla şey duydum. Dünyanın en iyi taraftarı olduklarını söyleyenler çok fazla. Onlar hakkında birçok video izledim ve karşılarına çıkacağım için çok heyecanlıyım"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER