"Onlar EuroLeague’de final de oynasalar şampiyon da olsalar hiç önemli değil"

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, 23 Aralık Pazar günü Fenerbahçe Beko ile oynayacağı 12. hafta mücadelesinin hazırlıklarını tamamladı.

"Onlar EuroLeague’de final de oynasalar şampiyon da olsalar hiç önemli değil"

Antrenman sonrası Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Kaptanı Göksenin Köksal, karşılaşma hakkında açıklamalarda bulundu.

Göksenin Köksal’ın yaptığı açıklamalar şu şekildeydi:

“Bu bir derbi karşılaşması. Daha önce Abdi İpekçi’de Fenerbahçe’ye karşı oynadığımız pek çok maçı kazanmıştık. İçeride oynamak bizim için bir avantaj. Avrupa’nın en büyük taraftarına sahibiz. Tabii ki kolay bir maç olmayacaktır, taraftarlarımızın altıncı adam olarak desteğine bu maçta çok ihtiyacımız olacaktır.

Zor bir maç olacak, Fenerbahçe şu ana kadar Eurleague’de sadece bir tane maç kaybetti. Çok derin bir kadroya sahipler. Tabii ki de Galatasaray – Fenerbahçe Beko karşılaşmasında favori diye bir durum söz konusu değil. Onlar EuroLeague’de final de oynasalar şampiyon da olsalar hiç önemli değil. Biz asla geri adım atmayız. Taraftarımızı arkamıza alıp maçı kazanmak istiyoruz.

Çok güzel bir yardım kampanyası. İnşallah burada çok güzel bir atmosferde bu kampanya gerçekleşecek. Bu kampanyanın böyle bir derbi maçında gerçekleşmesi de heyecan verici bir olay.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER