"Sadece bir oyuncudan 40 sayı yememiz beni en az mağlup olmuş kadar üzdü"

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın Büyükşehir Belediye Adana Basketbol'u konuk ettiği maçta aldığı galibiyet sonrası Başantrenör Efe Güven ve Kaptan Işıl Alben açıklamalarda bulundu.

"Sadece bir oyuncudan 40 sayı yememiz beni en az mağlup olmuş kadar üzdü"

"SAVUNMA PERFORMANSIMIZDAN MEMNUN DEĞİLİM"

Galatasaray Başantrenörü Efe Güven: “Öncelikle bugün buraya gelerek bize destek olan sayın Başkanımız Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. Onların desteği bizim için çok önemli. Maç özelinde konuşmak gerekirse; bugünkü savunma performansımızdan hiç mutlu değilim. Sadece bir oyuncudan 40 sayı yememiz beni en az mağlup olmuş kadar üzdü. Kazandığımız için mutluyum ama savunmadan mutlu değilim. Önümüzdeki hafta ligin en zorlu deplasmanlarından birinde İzmit’e konuk olacağız. O maça iyi hazırlanmamız lazım, bu savunma performansıyla işimiz kolay olmayacaktır diye tahmin ediyorum.” dedi.

"İKİNCİ DEVRE KENDİ BASKETBOLUMUZU OYNADIK"

Galatasaray Kaptanı Işıl Alben: “İlk devre istediğimiz basketbolu özellikle savunmada yansıtamadık. Geçen hafta da bildiğiniz gibi zorlu bir maç oynamıştık, ben biraz da ona bağlıyorum ilk yarı performansını. İkinci devre kendi basketbolumuzu oynadık, 101 sayı gibi yüksek bir skor bulduk. Tüm takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Bugün bize destek veren Başkanımız Mustafa Cengiz’e ve yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızdalar ve bize güç veriyorlar. Bugün hem futbol takımımızın hem erkek basketbol takımımızın maçı olmasına rağmen buraya gelerek bizi destekleyen taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER