''Sonuna kadar savaşan bir takım vardı''

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nın, Fenerbahçe karşısında aldığı 60-68’lik mağlubiyetten sonra başantrenör Efe Güven ve oyuncusu Sinem Ataş açıklamalarda bulundu.

''Sonuna kadar savaşan bir takım vardı''

Başantrenör Efe Güven şu ifadeleri kullandı:

“Oyuncularımı bugünkü mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum, sahada sonuna kadar savaşan bir takım vardı. Kaybettiğimiz için üzgünüz, bugün salona gelerek bizi destekleyen taraftarlarımıza galibiyet hediye etmek istiyorduk. Taraftarlarımıza bugün bize verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Hafta içi Macaristan’a gidip önemli bir eleme maçına çıkacağız, İnşallah turu geçmemiz için yeterli olacak sonucu alarak Türkiye’ye döneceğiz.”

Sinem Ataş ise şunları söyledi:

“Öncelikle biz hafta boyunca bu maça iyi hazırlandık. Derbiler önemlidir. Bugün burada bizi destekleyen çok fazla taraftarımız vardı. Onlara çok teşekkür etmek istiyorum. Bizi her zaman destekliyorlar. Bugün ben takım olarak iyi savaştığımızı düşünüyorum ama hücumda bazı şeyleri daha iyi yapabilirdik. Maalesef yapamadık. Kaybettiğimiz için üzgünüz, bir sonraki maçımızı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz.” (Galatasaray.org)

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 03:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER