Galatasaray'ı ihya edecek sponsor! İşte kasaya girecek para...

Galatasaray'da başkan seçilen Dursun Özbek, ikinci başkanlık döneminde Galatasaray'ı ileriye taşıyacak anlaşmalar yapmaya hazırlanıyor. Hem transfer konusunda hem de yatırımlar konusunda taraftarın güvenini kazanan Özbek'in, Kuveyt markasıyla büyük bir sponsorluk anlaşmasının eşiğinde olduğu öğrenildi.

Galatasaray'ı ihya edecek sponsor! İşte kasaya girecek para...

Dursun Özbek yönetimindeki Galatasaray, büyük atılımlar yapmaya hazırlanıyor. Transfer döneminin hareketli geçiren sarı kırmızılılar bir yandan da sponsorluk anlaşmaları için görüşmelerini sürdürüyor.

Galatasaray, Kuveyt markasıyla büyük bir sponsorluk anlaşmasının eşiğinde. Bugün başkan Dursun Özbek ile Erden Timur, Kuveyt Devlet Fonu yetkilileriyle bir araya geldi. Yakın zamanda bu anlaşmanın duyurulması bekleniyor.

"BEKLENEN GELİR YILLIK 4-5 MİLYON EURO CİVARINDA" 

Gazeteci Gökhan Dinç, görüşmenin ayrıntılarını şu sözlerle aktardı:

"Dursun Özbek ve Erden Timur; Kuveyt Devlet Fonu yetkilileriyle bir araya geldi. Kuveyt Devlet Fonu markalarından biri Galatasaray'a sponsor olmak üzere. Kuveyt Airways de bu fon içinde ama fonda birden çok şirket var."

"Bugün Kuveyt Hava Yolları CEO'su Türkiye'ye geliyor. Bu fon, Milan ve Chelsea'ye de sponsor olacak. Türkiye'deki tercihleri de Galatasaray oldu. Bu arada sponsorluktan beklenen gelir, senelik 4-5 milyon Euro civarında."

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER