Galatasaray, İngiliz devi ile anlaştı!

Galatasaray Kulübü, ticari modelindeki globalleşme çalışmaları çerçevesinde Londra merkezli Capital Sports Media firmasıyla anlaşmaya vardı.

Galatasaray, İngiliz devi ile anlaştı!

Galatasaray'ın değerleri ve uluslararası iş vizyonuyla uyumlu iş ortakları arayışının sonuçlarından önemli bir tanesi olarak Capital Sports Media, dünyanın en geniş taraftar kitlelerinden biri olan Galatasaraylılar ile kulübün verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurmasına imkan sağlayacak.

Dünyanın en büyük ve tutkulu taraftar kitlelerinden birine sahip olan Galatasaray'ın sosyal medyadaki gücünün, yapılan uluslararası araştırmalara göre bugün yalnızca Avrupa’nın en önde gelen sayılı kulüpleriyle karşılaştırılabilecek düzeyde olduğu görülüyor. Özellikle Twitter ve Instagram platformlarında etkileşim alanında Avrupa’nın ilk 5 kulübü içerisinde yer alan Galatasaray, Capital Sports Media ile gerçekleştirilen iş birliği ile bu gücünü uluslararası iş stratejisinin bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor.

CAPITAL SPORTS MEDIA HAKKINDA

Capital Sports Media, dünya genelinde önde gelen hak sahipleriyle birlikte çalışan Londra merkezli bir yatırım şirketidir. Şirketin amacı alandaki tecrübe ve birikimlerinden faydalanarak spor medyası varlıkları geliştirmek ve bunların satış, yönetim ve servislerini organize etmektir. Capital Sports Media iş ortaklarına stratejik danışmanlık hizmeti sağlarken diğer yandan markaları da ayrıcalıklı medya fırsatlarıyla buluşturmaktadır. (galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER