GSTV çalışanlarını şoke eden gelişme! "Ay sonunda..."

Seçimi bekleyen Galatasaray Kulübü'nün resmi televizyon kanalı GSTV çalışanları aldıkları elektronik posta ile şok yaşadı.

GSTV çalışanlarını şoke eden gelişme! "Ay sonunda..."

11 Haziran'da seçim yapılması beklenen Galatasaray Kulübü'nde gergin bekleyiş sürüyor. Yaşanan son gelişme ise kulübün idari personelini ve resmi medya organı çalışanlarını adeta isyan ettirdi.

Sarı kırmızılı kulübün resmi televizyonu GSTV çalışanlarına, Galatasaray Kulübü İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü Neslihan Uludağ imzalı bir elektronik posta gönderildi.

Söz konusu mailde GSTV çalışanlarına, kart okuma sistemlerine kart okutmadıkları takdirde ay sonu maaşlarında kesinti yaşayacakları bildirildi.

Kulüp televizyonu çalışanları, medyada mesai saati kavramının olmadığını ve sahada da çalıştıklarını belirterek durumu tepkiyle karşıladı.

İşte GSTV çalışanlarına atılan o e-posta:

22 SAAT KESİNTİSİZ CANLI YAYIN YAPTILAR

BIrak Elmas yönetiminin idari açıdan ibra edilmediği yaklaşık 22 saat süren Galatasaray Kulübü Olağan Genel Kurulu'nu kesintisiz bir şekilde canlı yayınla aktaran GSTV çalışanlarına o gün mesai soruldu mu, yoksa ek mesai ücreti mi yatırıldığı ise büyük merak yarattı.

Haber Kaynağı: aslanarenasi.com ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2022, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER