Metin Öztürk'ten çok sert açıklamalar! "Galatasaray'ı rehin aldı, gizli ajandası var!"

Galatasaray başkan adaylarından Metin Öztürk, sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair sert açıklamalar yaptı ve Burak Elmas'ı eleştirdi. Yeni bir seçim takvimi açıklanmamasını değerlendiren Öztürk "Burak Elmas dün 28 Mayıs'ı açıklamayınca net olarak gördük ki, başkanın gizli bir ajandası ve gizli bir planları var. Bugün itibariyle bizlerin başkanı değildir." dedi.

Metin Öztürk'ten çok sert açıklamalar! "Galatasaray'ı rehin aldı, gizli ajandası var!"

Galatasaray'da sular durulmuyor... Kulübün olağanüstü divan kurulu toplantısı için Galatasaray Lisesi'ne gelen Metin Öztürk, ekibiyle birlikte giriş yaptı ve burada açıklamalar yaparak sarı-kırmızılıların mevcut başkanı Burak Elmas'a yüklendi.

"MEVCUT BAŞKAN, KULÜBÜ REHİN ALMIŞTIR"

Metin Öztürk açıklamasında "Bugün itibariyle Galatasaray'ın bir başkanı yok. Bugün sabah saat 10.00 itibariyle Burak Elmas isimli üyemizin başkanlığı sona ermiştir. Mevcut başkan Galatasaray Kulübünü rehin almıştır!" ifadelerini kullandı.

Elmas'ın gizli bir ajandası olduğunu dile getiren Öztürk, "Biz 3 haftadır bir tiyatronun oyuncusu olarak Eşref Hamamcıoğlu ile beraber iyi niyetimizle toplantıları katılıyoruz. 3 haftadır Burak Elmas bize hep birilerinin bizlerle oynadığını söylüyordu. Başkanın gizli bir ajandası var bizlerin başkanı değildir artık. Demek ki bayrağı teslim etmek istemiyor. Kendisini başkan olarak kabul etmiyoruz." dedi.

Galatasaray'da bugün yapılması planlanan seçime tedbir konması sonrasında başkan adayları Metin Öztürk ile Eşref Hamamcıoğlu, kulüpte Burak Elmas'la görüşmüş ve 21-28 Mayıs'ta yeni bir seçim yapılması gerektiğini ifade etmişti. Burak Elmas bu görüşmenin ardından basın toplantısı düzenlemiş ancak seçim tarihini haftaya açıklayacaklarını ifade etmişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2022, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER