Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından konuştu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından konuştu ve "şampiyonluk" mesajı verdi.

Fatih Terim'in açıklamaları şu şekilde...

"DAHA DA İYİ OLACAK"

Tamamıyla beraber olamayan bir futbol takımı, özellikle hazırlık dönemini iyi geçiremeyen veya beraber geçiremeyen bir futbol takımı... Haftada 3 maç, bunlar bize dezavantaj oldu. Oyun anlayışımızı daha da oturtturduğumuz inancını yaşıyorum, daha da iyi olacaktır, gelişecektir.

"RAKİPLER PUAN KAYBEDİNCE..."

Kasımpaşa dirençli bir takım. Kolay bir galibiyete ulaşmak, hatta oyunun hakkı belki daha farklı bir sonuç. Rakiplerinizin puan kaybettiği haftalarda psikolojik olarak maça çıkarken, o etki içinde enteresan sonuçlar alabiliyorsunuz. O istek, arzu, iştah, oyun anlayışı, pas yüzdesi, hepsi vardı.

"ANDONE'Yİ GÖRECEĞİZ"

Andone bugün belki 10-15 dakika olabilirdi ama olacak ileride. Santrfor bulmak çok kolay değil, belki bir beki bulmak daha kolay. Oynayacak yakında, hazır ama tam hazır değil. Ayağını göreceğiz.

ŞAMPİYONLUK SÖZLERİ

Dejavu yaşıyor gibiyim, geçen sene de aynı sorular soruldu. Şampiyon olmuşuz, 3 gün geçmeden yöneticimiz hocam seneye mutlaka şampiyon olmalıyız diyor, daha 3 gün geçmedi. bu da öyle bir soru.

"AYRI BİR YERE KOYARIM"

Her şampiyonluğun başka hikayesi var, inşallah dediğiniz gibi olur ve ben de ayrı bir yere koyarım. İnanıyoruz, çalışıyoruz, belki buna benzer şampiyonluklar olduğu için soruyorsunuz ama keşke önde olsak ve rahat etsek. Şampiyonluğun her türlüsü güzeldir.

MAÇ YORUMU

Dirençli bir rakibe karşı iyi başlayıp iyi devam ettik. Devre sonuna kadar da zaten farkı da yakaladık. Sonucu da aşağı yukarı almış olduk. Olabilir miydi, dahası da olabilirdi. Tutumdan, oyundan ve 3 puandan dolayı memnunum.

"İNŞALLAH GOL YEMEYİZ"

Mesele oyunun iki tarafını da oynayabilmek. İnşallah gol yemeden devam ederiz. En az gol yiyen söylemini en çok gol atanla inşallah pekiştiririz.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE