74 yaşındaki Lucescu, resmi görevi reddetti!

Mircea Lucescu, Rapid Bükreş'te resmi olmayan bir danışmanlık görevi yapıyor. Deneyimli hoca, takımda resmi görev almasına yönelik teklifi ise reddetti.

74 yaşındaki Lucescu, resmi görevi reddetti!

Rapid Bükreş'te teknik direktörlük görevini, bir dönem Beşiktaş'ta oynayan Daniel Pancu yürütüyor. Deneyimli Rumen teknik direktör Mircea Lucescu ise bir dönem Beşiktaş'ta beraber çalıştığı Daniel Pancu'ya danışmanlık yapıyor.

Rumen teknik adam Rapid Bükreş yönetiminden gelen, kulüpte resmi bir görev almasına yönelik hiçbir teklifi kabul etmeyeceğini belirtti.

74 yaşındaki teknik direktör tekliflere dair; "Beni maçlardan sonra stadyumda görebilirsiniz. Rapid'in Daniel Pancu'su var. Takımın programı belli. Resmi bir göreve gelmemi gerektiren bir problem yok." dedi.

KUPA CANAVARI

Kariyerinin büyük bölümünü Shakhtar Donetsk'de geçiren Lucescu, Türkiye'de Beşiktaş ve Galatasaray'da görev aldı. Deneyimli teknik adam Şenol Güneş'ten önce A Milli Takımımızı da çalıştırmıştı.

Rumen hocanın kariyerinde tam 31 kupası var. Bu kupalar arasında Galatasaray ile Süper Lig ve UEFA Süper Kupa, Beşiktaş ile Süper Lig Şampiyonluğu da var. (Sporx)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER