"90+4'te Başakşehir'e penaltı verdin, ilk yarıda Rizespor'un penaltı beklediği pozisyonda niye gitmedin VAR'a?"

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, NTV'de yayınlanan "Yüzde Yüz Futbol" programında Süper Lig'de yaşanan son gelişmeler hakkında konuştu.

"90+4'te Başakşehir'e penaltı verdin, ilk yarıda Rizespor'un penaltı beklediği pozisyonda niye gitmedin VAR'a?"

Dilmen'in değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

''GALATASARAY TAHMİNİMDEN AZ KAYBETTİ''

Galatasaray, tahminimden az kaybetti. Başakşehir, tahminim kadar kaybetti. Son beraberlikleri 90 artılarda geldi. Biri Kayseri, biri Rize. VAR ile ilgili bir şeyler söylemek istiyorum. Dünya futbolu için faydalı olabilir. Ama nereden geldi bizim hayatımıza?

''80 MİLYONUN GÖZÜNE BAKA BAKA...''

Gözümüze baka baka 80 milyonlu ülkede... Hem dün hem bugün yaşadıklarımız. Siyahla beyaz kadar yanlış bir karar var. 90+4'te penaltı... İlk yarıda 0-0 iken niye gitmedin VAR'a? Niye VAR'a çağırmadın hakemi?

''HAKEM GÖRDÜ, VAR GÖRMÜYOR MU?''

İlk yarıda Rizespor'un penaltı beklediği pozisyonu hakem gördü. Gözüm üzerinizde dedi. Bunu VAR hakemi görmüyor mu? Hadi Hüseyin Göçek görmüyor da sen niye çağırmıyorsun hakemi?

''KULÜPLERE GÜNAH DEĞİL Mİ?''

Etkide kaldı falan deniliyor da bu etkinin de ötesi bir şey. Anadolu kulüplerine günah değil mi? İlla bir taraftar gücünüz mü olacak? Veya Göksel başkan gibi bir gücünüz mü olacak? VAR, herkesin bombasını patlattı. Eskiden iz bırakmıyorlardı en azından. Şimdi her şey gözümüzün önünde.

''GALATASARAY VE BEŞİKTAŞ'A ŞANS GELDİ''

Şimdi Galatasaray'ın eline hatta Beşiktaş'a da şans geldi. Galatasaray, önümdeki 5 maçı kazanırsam şampiyon olurum diyor. Artık ipler Galatasaray'ın elinde. Hepsini kazanırsa şampiyon Galatasaray. Dünkü Galatasaray, Başakşehir'i yense ama 1-2 puan kaybı da yapsa Beşiktaş'ın şansı oluyor.

''TERİM, PUANI HESABI YAPARKEN ŞENOL GÜNEŞ...''

Fatih Terim, Başakşehir'i yenersek puan puana oluruz derken Şenol Güneş, ikili everajları düşünüyordu. Şimdi Beşiktaş'ın da şansı var.

''VAR, HERKESİN FOYASINI ORTAYA ÇIKARTTI''

Bu VAR, herkesin foyasını ortaya çıkartıyor. Türkiye'deki futbolu gösteriyor. Türkiye'deki hakemlerin tamamen dış etkenlerden etkilendiğini gösteriyor. Gidip de vermiyorlar. Son 24 saatte yaşananlar ortada.

''VAR, TEK BAŞINA MAÇ ALIYOR! PES!''

VAR, tek başına maç alıyor. Konuşuyorlar hop, konuşmuyorlar hop. Tek başına maçlara karar veriyorlar oda içinde. Metin Tokat için kötü niyetli insan demek istemiyorum da başka hakem mi yok? Sürekli aynı VAR hakemleri, aynı gözlemciler. Pes yani!

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 01:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER