Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray'daki hedefini ve hayalini açıkladı!

Galatasaray, Abdülkerim Bardakcı 3+1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Abdülkerim Bardakcı, Galatasaray'daki hedefini ve hayalini açıkladı!

Galatasaray ile sözleşme imzalayan Abdülkerim Bardakcı, GS TV'ye konuştu.

Sarı kırmızılı kulüpte öncelikli hedefinin sürekli forma giymek olduğunu belirten Bardakcı, en büyük hayalininse kaptanlık olduğunu belirtti.

Abdülkerim Bardakcı, açıklamalarına şu şekilde başladı:

"Galatasaray'daki hedefim öncelikle forma giymek. Ondan sonra inşallah kaptanlığa kadar. Destekleri için teşekkür ediyorum. Her zaman Galatasaray formasının hakkını vererek oynamaya çalışacağım"

Bardakcı, geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden Ahmet Çalık'tan da bahsederken, "Ahmet Çalık gerçekten çok değerli bir kardeşimizdi. İki sene değil bundan önce öncesine kadar tanıyorum. Öz kardeş gibiydik. Konya'da da çok güzel günlerimiz geçti. Ahmet burada da çok güzel anılar bıraktı. Ben de Ahmet'in ve kendi adıma bu anıları devam ettirmeye geldim" dedi.

"Okan hoca ile Milli Takım'a gitmiştim" diyen Bardakcı, "Fazla kalamamıştım küçük bir sakatlığım vardı. Herkes Okan hocadan bahsediyor. Ne kadar iyi bir hoca ve ne kadar iyi bir insan olduğundan bahsediyordu. Ben de çok merak ediyordum, çok da çalışmak istiyordum. Çok şükür beraber çalışacağız. Okan Hoca'nın bana çok şey katacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER