Abdullah Avcı, Fatih Terim'in eline koz verdi! Florya'ya astı...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, oyuncularını motive etmek için her yolu deniyor.

Abdullah Avcı, Fatih Terim'in eline koz verdi! Florya'ya astı...

Başakşehir teknik direktörü Abdullah Avcı’nın yaptığı, ''Galatasaray’ın Erzurum maçının bitişiyle düştüğü görüntüyü görmüşsünüzdür. Biz kazandıkça bozulacaklar. Onları sıkıntıya sokacağız'' sözleri Fatih Terim’in keyfini yerine getirdi. Avcı, sıkıntılı dönemlerde her zaman oyuncularını motive edecek bir çıkış noktası arayan Terim’in eline mükemmel bir koz verdi.

Terim, Avcı’nın bu sözlerini takımda yer alan futbolcuların dillerine de tercüme ettirdi. Florya’nın değişik yerlerine koydurdu. Florya’ya ayrıca 8 puanlık farka atıfta bulunulacak şekilde; ''Pes etmeyenlerin kaybetmeyeceğini Galatasaray'dan öğrendik'' sözlerini astırdı.

TERİM: BAŞAKŞEHİR’İN BURSA GİBİ TARAFTAR DESTEĞİ YOK

Başakşehir’in artarda aldığı puanların takım içinde psikolojik olarak “şampiyonluk gidiyor” havası yaratmaması için Fatih Terim gece gündüz çalışıyor.  Tecrübeli teknik her fırsatta daha 10 maç olduğunu alınacak 30 puanın olduğunu hatırlatıyor. Başakşehir’in camiasız bir takım olduğunu, şampiyonluk yarışı için en önemli şeyin taraftar desteği olduğunu hatırlatıyor. Terim’e, göre 2009-10 sezonunda Bursaspor’u şampiyon yapan en önemli etkenlerden birinin taraftar olduğunu söyleyerek, “Başakşehir’in en önemli ayağı eksik. Takılacaklar” sözlerini kullanıyor. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER