Abdurrahim Albayrak suskunluğunu bozdu! Adaylık sorusuna yanıt...

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, suskunluğunu bozdu ve sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair ses getirecek açıklamalarda bulundu.

Abdurrahim Albayrak suskunluğunu bozdu! Adaylık sorusuna yanıt...

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz dün Türk Telekom Stadı'nda denetim, sicil, disiplin olmak üzere tüm kurullar ile olağanüstü bir toplantı gerçekleştirdi. Zirveye üyelerin yanı sıra yönetimden Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay, Mahmut Recevik ve Okan Böke katıldı. Her kuruldan söz alan isimler düşüncelerini paylaştı.

"İKİSİNE DE KIYAMIYORUM!"

Aday olacağı konuşulan Albayrak "Ne G.Saray'a ne de başkana kıyamıyorum. Kulübü bekleyen ödemeler var, onları da düşünüyorum. Şampiyonluğa inanıyorum" açıklaması yaptı.

Cuma günü Mustafa Cengiz'in istifasını isteyen yöneticiler, seçime kadar Abdurrahim Albayrak'ın başkanlık yapması yönünde fikir birliğine varmıştı. Eski başkan Dursun Özbek ve seçimlerde belirleyici rolü olduğu camiada bilinen Ahmet Yüce Ocaklı ile görüşen Albayrak, "Çık aday ol, arkandayız" mesajını aldı.

Göztepe maçı öncesi Gürsel Aksel Stadı'nda SABAH Spor'a özel açıklamalar yapan Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak yaşanan son gelişmeleri, "Galatasaray'a kıyamıyorum, başkana da kıyamıyorum. İki arada bir derede kaldım. Kulübü bekleyen önemli ödemeler var, onları da düşünüyorum" sözleriyle değerlendirdi. Florya'da futbolcularla paylaştığı fotoğrafa da açıklık getiren Albayrak, "O fotoğraf karesini takımı toparlamak için çektirdim. Futbolcuları motive ettim. Şampiyonluğa inanıyorum. Pes etmedik'' dedi. (Sabah)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER