Abdurrahim Albayrak'tan derbi sonrası transfer sözleri! "Pilotlara prim verdim"

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Fenerbahçe'yi deplasmanda 1-0 mağlup ettikleri maç sonrası konuştu.

Abdurrahim Albayrak'tan derbi sonrası transfer sözleri! "Pilotlara prim verdim"

"İstediği transferleri yaptık, yüzü gülüyor"

"İlk derbi değil son derbide olmayacak. Bunun bir kazananı olacaktı, kazandık. Sevinçliyiz. Ben Florya'dan ayrılmadan önce hocamızla toplantı yaptık. Hocamız güldüğü zaman her maçı alacak güçteyiz. İstediği transferleri yaptık, yüzü gülüyor. Bu maça gelecek olursak iki takımda güzel mücadele etti.

"10 gol atmadan atmadan ailemi İstanbul'a götürmeyeceğim dedi"

Mostafa Mohamed güzel bir gol attı. Geçen hafta da atmıştı. Sordum aileni maça götürdün mü. O da 10 gol atmadan atmadan ailemi İstanbul'a götürmeyeceğim dedi. Ben de çabuk at dedim. Öyle bir espri oldu aramızda. Herkesi kutluyorum. Florya'dan çıkarken galibiyet için çıkmıştık. İyi oynadık, 3 puanı aldık. Bugün biz kazandık yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyuz. Galatasaray taraftarına ve camiasına hayırlı olsun.

"Pilotlara prim verdim"

Kitap yazsam transfer dönemine sığmaz. Sabahın 7'sinde Fatih hoca geldi. Bir uçak buradan tuttum, bir uçak Londra'dan tuttum. Çok büyü bir sis vardı. Sonra pilotlara prim verdim 5'ten önce Fernandes'i buraya götürsünler diye. 5'ten önce Fernandes'i buraya getirdiler. Onlara da buradan teşekkür ediyorum. Bana tam yetki verdiler bana güvendiler, hepsi arkamda durdu. İyi transferler yaptık. Mostafa Mohamed'i sadece Türkiye değil Avrupa'da izleyecektir.

"Yukarıda fazla seyirci varmış"

Herhalde arkadaşlarımız videolarını çekmişler. Yukarıda fazla seyirci varmış. Polemiklere girmeyelim, konuşmalarımıza dikkat edelim. Dost kazanalım. Ben de maç kaybettiğim zaman stresli oluyorum. Bunları doğa karşılamak lazım" diyerek sözlerini tamamladı. 

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER