Abdurrahim Albayrak'tan Hasan Şaş'a destek!

Galatasaray'da yardımcı antrenör Hasan Şaş'ın bireysel olarak aldığı istifa kararı sonrasında yönetimin, nasıl bir tavır takınacağı merak konusuydu. İlk destek İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak'tan geldi.

Abdurrahim Albayrak'tan Hasan Şaş'a destek!

Denizlispor taraftarı ile arasında yaşanan tartışmanın ardından istifasını açıklayan Şaş için kulüp harekete geçti. Sarı-kırmızılı kulüp genç teknik adama ağır hakaretlerde bulunan iki kişiye yasal işlem başlatılması için harekete geçti. Konuyla ilgili hukuki çalışmanın başlatıldığı ve suç duyurusunda bulunulacağı ifade edildi.

Öte yandan teknik direktör Fatih Terim'in, istifa kararından haberdar olmadığı ortaya çıktı. Terim, Şaş'ın istifasını kabul etmedi. Galatasaray'da bu olaylar cereyan ederken Hasan Şaş'ın kulüpteki görevine devam edeceği bildirildi

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Galatasaray Kulübü 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak'tan da Hasan Şaş'a destek açıklaması geldi.

Albayrak şahsi Instagram hesabından Galatasaray teknik heyetiyle fotoğrafını paylaşarak ''Biz bir aileyiz'' notunu düştü. Abdurrahim Albayrak'ın bu paylaşımı sarı-kırmızılı taraftarlardan yoğun ilgi gördü.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER