Abdurrahim Albayrak'tan olay açıklamalar! "Türkiye’yi terk etmeyi bile düşündüm"

Radamel Falcao, Sarı Kırmızılı kulübe transferini tamamlayan imzayı attıktan sonra Başkan Mustafa Cengiz’i makamında ziyaret etti.

Abdurrahim Albayrak'tan olay açıklamalar! "Türkiye’yi terk etmeyi bile düşündüm"

Ziyaret esnasında Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay hazır bulundu ve Galatasaray Televizyonu’na açıklamalarda bulundular.

Abdurrahim Albayrak şunları söyledi:

“Ben sözlerime başlamadan önce şunu söylemek istiyorum. Ben ve ailem çok zor günler yaşadık. Huzurlarınızda Sevgili Mustafa Cengiz Başkanımıza ve Yusuf Günay kardeşime bana her gün, her an verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Hakikaten aile düzenim bozuldu. Türkiye’yi terk etmeyi bile düşündüm. Çok acımasızca eleştirildim. Ben bu kulüpte çok uzun yıllar hizmet ettim, ömrüm olduğu müddetçe etmeye de devam edeceğim. Tekrar açık ve net şekilde söylemek istiyorum. Sevgili Mustafa Cengiz Başkanıma bana verdiği yetki ve her an verdiği destek için teşekkür ediyorum. Başkanım benim bu kadar arkamda durmasa bana yetki vermeseydi Falcao burada olmayabilirdi. Başkanıma ve Yusuf Günay’a teşekkür ediyorum.

Adam gibi adam Falcao. Birinci gün sarıldık, kucaklaştık. Galatasaray’a gelmek için ne kadar çırpındığını gördüm. Muslera’ya ve Mert’e sürekli kendisini arattım. O sağlam durduğu sürece desteğimizin hep onunla beraber olduğunu söyledim. Allah’ın izniyle Galatasaray formasını giyeceğini kendisine ilettim. O da çok sağlam durdu. Tekrar huzurlarınızda Falcao’ya ‘I love you’ diyorum ve teşekkür ediyorum.”

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise şunları söyledi:

“Başkanımız Mustafa Cengiz ve İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak ile birlikte tarihi bir gün yaşıyoruz. İnsanın hayatında bazı önemli anlar olur, bu bizim için böyle bir an. Falcao’nun transferi ilk gündeme geldiğinde Sayın Başkanımız, Abdurrahim Bey’e bu işi bitir dedi. Şu an bu sürecin sonuna geldik. O kadar mutluyuz ki, büyük bir çaba sarf edildi. Sayın Başkanımızın idealindeki bu ekip Galatasaray’a bir dünya yıldızı kazandırdı. Ben Sayın Başkanımıza, Sayın İkinci Başkanımıza bütün Galatasaraylılar adına teşekkür ediyorum. İyi ki Abdurrahim Bey var yoksa bu iş kolay kolay olacak bir iş değildi. Falcao transferi bütün Galatasaraylılara hayırlı olsun.”

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER