Ahmet Bulut'tan Galatasaraylıları heyecanlandıran Gedson Fernandes açıklaması! "Transfer olacak"

Türkiye'de birçok ünlü futbolcunun menajerliğini yapan Ahmet Bulut çarpıcı açıklamalara imza attı. Son günlerin en çok konuşulan Gedson transferi için Galatasaray taraftarını oldukça heyecanlandıracak ifadeler kullandı.

Ahmet Bulut'tan Galatasaraylıları heyecanlandıran Gedson Fernandes açıklaması! "Transfer olacak"

Türkiye ve Avrupa'da birçok futbolcunun menajerliğini ve temsilciliğini elinde bulunduran Ahmet Bulut, Tivibu Spor'da soruları yanıtladı. Son günlerde Galatasaray'a tekrar döneceği konuşulan Gedson Fernandes transferine ilişkin konuşan Bulut, yıldız oyuncunun devre arası Benfica'dan ayrılacağını ve Türkiye'ye gelmesini istediğini belirtti.

'FALCAO GÜZEL AYRILDI'
"Galatasaray, Falcao'nun ekonomik şartları çok yüksek diye yollarını ayırdı. Euro da baya çıktı. Falcao da fedakarlık yaptı, Galatasaray da. Güzel bir şekilde yollar ayrıldı. Herkes, Falcao'nun Türkiye'ye sakat geldiğini düşünüyor ama Falcao, Türkiye'ye gelmeden önce her sene 40-45 maçı var. Para için de gelmedi, Monaco'da daha çok para kazanıyordu. Falcao, Şampiyonlar Ligi için Galatasaray'ı tercih etti."

'GEDSON AYRILACAK'
"Gedson için şu an erken. Büyük ihtimalle transfer olacak. Benfica'dan ayrılacak. Benim gönlümden geçen Türkiye'ye gelmesi. Bilemezsiniz. İngiltere'de bir kulüp çıkar belki çok büyük para verir. Gedson burada çok mutluydu. Oynamak da istiyor. Burada iyi oynadı. Kulübü son güne kadar bekledi ve maalesef vermedi. Hoca da oynatmadı Benfica'da. 1.5 yıllık sözleşmesi var. Bu devre arasında satmaları lazım para kazanmak için. Daha kasım ayındayız. Ocak ayına çok var. Sezon başında Gedson Galatasaray'a transfer olabilirdi. Benfica satmak istemedi. Haberlerde çıkan rakamlar değişebilir. Kime göre, neye göre 8? Belki 2-3 milyona bitecek. Ne kadar az olursa o kadar iyi. Çoğu haberler doğru değil. X kulüp 20 milyona vermeye hazır. Bir kulüp teklif yapmadan önce kimseye söylemez. Yaptıktan sonra da kimseye söylemezler, bu gizlidir."

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2021, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER