Alan transferine Sneijder ve Drogba kıyaslaması! "Transfer böyle yapılır"

Galatasaray'ın forvet bölgesi için transfer arayışları devam ediyor.

Alan transferine Sneijder ve Drogba kıyaslaması! "Transfer böyle yapılır"

Transfer görüşmeleri için Dubai'ye giden Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Dubai dönüşünde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

Galatasaray taraftarının heyecanlar beklediği Alan ve Pato transferi konusunda açıklama yapan Albayrak, "Daha biten bir şey yok" dedi.

Galatasaray'ı yakından takip eden Fanatik Gazetesi muhabiri Metin Karabaş, Fanatik TV'de Abdurrahim Albayrak'ın açıklamalarını ve forvet transferi konusundaki son gelişmeleri  yorumladı.

Abdurrahim Albayrak'ın yaptığı transfer açıklamasında "Bu süreçte, karşımıza profesyonel dünyanın umulmadık bariyerleri çıkabilmektedir." açıklamasını eleştiren Metin Karabaş, "Bariyer falan yok, transferi yapamayan sizlersiniz. Galatasaray'dan bir yönetici buradan kalkıp Dubai'ye gidiyorsa eli boş dönemez." dedi.

Alan'ın meziyetleri olduğunu, iyi bir futbolcu olduğunu ancak dünya starı olmadığını ifade eden Metin Karabaş, "Çin'den bir Alan alıyorsunuz! Bu takıma Sneijder, Dragba ve Gomis gibi isimler 15-20 dakikada geldi. Transfer böyle yapılır." dedi. (Fanatik)

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 01:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER