Albayrak, 2 transferde sona geldi!

Galatasaray'da yönetici Abdurrahim Albayrak'ın 2 transferde sona geldiği öğrenildi.

Albayrak, 2 transferde sona geldi!

Galatasaray’la yatıp kalkan Abdürrahim Albayrak’ın neden Antalya kampında yer almadığı merak konusu olmuştu. Albayrak’ın, İstanbul’da kaldığı; bir yandan Alan, Kjaer, Demba Ba ve Bronn gibi gündemde yer alan isimlerin menajerleriyle görüştüğü diğer yandan ise Serdar ve Eren gibi isimlerin menajerleriyle ayrılık konusunu masaya yatırdığı bildirildi.

Özellikle Alan transferi için takımı Guangzhou’nun, 50 milyon Euro’luk Malcom transferini bekleyen Albayrak’ın, Dubai’de 10 Ocak’ta başlayacak Çin ekibinin kampından sonra bu transferin netleşmesini umuyor.

Demba Ba konusunda ise her şey hazır. Senegalli golcünün Shanghai’nin yeni hocası Quique Flores’ten izin aldığı, sezonu Galatasaray’da bitirmek için telefon beklediği ise gelen bilgiler arasında.

Bu arada Albayrak şampiyon olacaklarına öyle inanıyor ki, önceki gün bir sohbet toplantısında Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’na bile, ''biz şampiyon oluruz'' ifadelerini kullandı.

TRANSFERİ ALBAYRAK, HANEDAR, ŞAŞ ÜÇLÜSÜ YÖNETİYOR

Galatasaray’da transferi cezalı olduğu dönemde sürekli futbolcu izleyen Hasan Şaş, Abdürrahim Albayrak, Şükrü Hanedar üçlüsü takip ediyor.

Hasan Şaş, elinde Terim’in belirlediği 9 santrfor ve 9 stoperden oluşan listeden en iyi seçenek için Albayrak ve Hanedar’ı yönlendiriyor. Hanedar ise İtalya, İspanya, İngiltere arasında mekik dokuyor. Albayrak’la sürekli temas halleri devam ediyor. Hanedar görüştüğü isimlerle ilgili rakamları Albayrak’a iletiyor. Albayrak, yeni finans sorumlusu ile rakamları masaya yatırıyor. Hanedar’a yeni bilet alınıyor. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 01:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER