Albayrak'ın Falcao görüşmesinin perde arkası! "Sen gelmedin ama Falcao’yu bırak da gelsin"

Galatasaray Asbaşkanı Abdurrahim Albayrak, Falcao’yu bitirmek için gittiği Monte Carlo’da, Monacolu yöneticiler tarafından karşılandı.

Albayrak'ın Falcao görüşmesinin perde arkası! "Sen gelmedin ama Falcao’yu bırak da gelsin"

Daha önce Şükrü Hanedar’ı da konuk eden Monaco kulübün başkan danışmanı Oleg Petrov ile futbol direktörü Ludovic Giuly arasında oldukça sıcak bir sohbet geçti. Futbolculuğu döneminde Galatasaray’a getirmeyi başaramadığı Giuly’ye Albayrak, “sen gelmedin ama Falcao’yu bırak da gelsin” diye espri yaptı. Daha önce Hanedar’a da sıcak bir tavır sergileyen Giuly’nin, Falcao sorunun bir an çözülmesi için çalışmalar yaptığı da gelen bilgiler arasında.

ALBAYRAK, FALCAO’YA DEĞERİNİ ÖYLE BİR GÖSTERDİ Kİ…

Abdurrahim Albayrak, Falcao’ya kendisinin Galatasaray için ne kadar değerli olduğunu hissettirmek için pek çok jest yaptı… tecrübeli yönetici Falcao ve eşini Monte Carlo’nun en şık restoranlarından Robuchon’a davet etti. Ayrıca Kolombiyalı futbolcunun eşine ve iki kızına da hediyeler götürdü. Albayrak’ın asıl sürprizi ise Falcao’ya oldu. Kolombiyalı golcüye adının yazılı olduğu bir Galatasaray forması hediye. Tabii eşine ve kızlarına da Galatasaray formalı sürpriz yaptı.

FALCAO’DAN ALBAYRAK’A, “BİR AN ÖNCE HALLEDELİM”

Albayrak’ın kendisine yaptığı bu jest karşısında oldukça şaşıran ve etkilenen Falcao’nun ise tercümanı aracılığıyla, pek çok büyük takımda oynadığını ama hiç kimsenin kendisini transfer etmek için bu kadar büyük çaba göstermediğini anlattı. Transferinin bir an önce bitirilmesini ve takıma katılarak kendisine gösterilen ilgiye layık olmak istediğini iletti. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Necat zengin
Necat zengin - 11 ay Önce

Rademel falkao gelde futbol aşkını bi gör sana olan sevgiyi bu taraflı tarafsız türkiye seni bekliyor

SIRADAKİ HABER