Albayrak'tan flaş açıklamalar! "32 trilyonu 3 saat içinde yatıramamış olsaydık..."

Galatasaray'da olağan mali genel kurulda Abdurrahim Albayrak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Albayrak'tan flaş açıklamalar! "32 trilyonu 3 saat içinde yatıramamış olsaydık..."

Galatasaray'da Olağan Mali Genel Kurul'da konuşan İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, birçok konuda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Albayrak, göreve geldikleri dönemde kulübün içinde bulunduğu duruma değinirken; "Geçen sene göreve geldğimizde bir kulübümüz 2 sene üst üste şampiyon olmuştu ve şampiyonluk için en büyük adaydı. Geçen yıl göreve geldiğimizde transfer yasağı çıkmak üzereydi. 32 trilyonu 3 saat içinde yatıramamış olsaydık, ne Nagatomo'yu alabiliyorduk, ne de yolumuza devam edebiliyorduk." şu sözleri kullandı.

"ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Şampiyonluk yarışıyla ilgili olarak Abdurrahim Albayrak, "Biz birlik olduğumuz zaman geçen sene gibi bu sene de şampiyon olacağız, yeterki biz birlik olalım. Ben gece 4'e kadar uyuyamıyorum. Futbolcumuzun ciğeri patladı. İlk yarıda 3 oyuncumuz sakatlandı. Bunlara rağmen rakibimizle 6 puan fark var ve onlarla içerde oynayacağız. Biz şampiyon olmayalım diye dua edenler var. " dedi.

"NEREDEN BİLEBİLİRDİK?"

Abdurrahim Albayrak Rizespor maçındaki plaket mevzusunu şu sözlerle açıkladı; "Geçen sene şampiyon olarak Türk futbolunun tarihini değiştirdik. Rizespor'a plaket olayı şu şekilde; Bizim gittiğimiz deplasmanlarda yemek verilir biz de veririz. O gün de Rizespor'a yemek verdik. Hasan Kartal da başkanlığa yeni seçilmişti. Bu zaman kadar Yusuf Günay plaketleri veriyordu, benden rica ettiler. Rizespor maçının sonunda talihsiz bir açıklama olmuş ama biz bu açıklamayı nerden bilebilirdik? Tamamen tesadüf olmuştur. Biz plaketi maçtan önce verdik, o açıklamalar maçtan sonra yapıldı. Ne yapabiliriz?"

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER