Albayrak'tan Pato ve Alan açıklaması! ''10 futbolcuyla..."

Galatasaray'da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, Dubai dönüşünde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda transfer gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Albayrak'tan Pato ve Alan açıklaması! ''10 futbolcuyla..."

Alan ve Pato transferlerinde şu ana kadar olumsuz sonuç alan Galatasaray'da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, Dubai dönüşünde İstanbul Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Albayrak, transfer görüşmelerinin sürdüğünü, 10 futbolcuyla temasta olduklarını ve birkaç gün içinde transferlerin takıma kazandırılacağını belirtti.

İşte Abdürrahim Albayrak'ın yaptığı açıklama:

"ALAN, GALATASARAY'A GELMEK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR"

"Birçok futbolcu ile görüştük. Alan ile çok önceden anlaştık, kulübü ile anlaştık. Herhangi bir pazarlık söz konusu değil. Her şey yolunda gidiyor. Alan'a da kulübüne de teşekkür ediyorum. Daha hiçbir şey yok, bekleyip göreceğiz. Her şey yolunda gidiyordu. Birden bire transferler yattı diye haberler çıktı. Bekleyip göreceğiz, arkadaşlar. Alan, Galatasaray'a transfer olmak için elinden geleni yapıyor.

"PATO'NUN KENDİ KULÜBÜYLE OLAN PROBLEMİNİ ÇÖZMESİNİ BEKLEYECEĞİZ"

Pato'ya gelince kulübüne sonsuz teşekkür ediyorum. Bizi ağırladılar. Futbolcuyla bir saat başbaşa görüştük. Kendi kulübüyle içeride bir problem olduğunu, onu çözmek istediğini söyledi. Onu bekleyeceğiz. 10 tane futbolcuyla görüşme halindeyiz. Birkaç tanesini birkaç gün içinde Galatasaray'a kavuşturacağız. Transfer çalışmaları devam ediyor."

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 01:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamit terim
Hamit terim - 4 yıl Önce

Bir hafta sonra transfer sezonu bitcek siz hale görüşüyoruz diye bizleri yalan söylüyorsunuz bu yönetimi beğen miyorum istifaya davet ediyorum bir galatasaraylı olrak

SIRADAKİ HABER