Ali Koç, Galatasaray mağlubiyetini hazmedemeyince böyle saldırdı! "Hastaysa hasta!"

Sarı kırmızılılar, Koç’un galibiyet sevincini yaşayan ve oyuncularını selamlayan Cengiz için “Alın şu Başkan’ı buradan” dediğini, “Başkan hasta” sözlerine de böyle karşılık verdiğini ileri sürdü.

Ali Koç, Galatasaray mağlubiyetini hazmedemeyince böyle saldırdı! "Hastaysa hasta!"

Fenerbahçe-Galatasaray derbisi geride kaldı ama tartışmalar uzun süre devam edecek gibi görünüyor. Sarı kırmızılıların 1-0 kazandığı derbi sonrası Fenerbahçe cephesi bir gollerinin ofsayt gerekçesiyle sayılmadığını ileri sürerek mağdur edildiklerini dile getirmişti. GS TV’de derbideki pozisyonlar masaya yatırıldı. Yönetimin isteğiyle Kurumsal İletişim Direktörü Reşit Ömer Kükner ve A takım muhabiri Deniz Gülen daha maç başlamadan Fatih Terim ve oyunculara edilen küfürleri hatırlatırken hakem kararlarından asıl mağdur olan tarafın da Galatasaray olduğunu ifade etti.

Giriş şifresi; ‘1907’

Programda, protokol ve VIP tribününe gelenlerin “1907” diyerek şifre ile içeri girdiği, ayrıca da bazılarının alkollü olduğu iddia edildi. En çarpıcı iddia ise şu şekildeydi; maçtan sonra protokol tribününde Mustafa Cengiz ve yöneticilerin içeri giren oyuncuları selamlayıp, galibiyet sevincini tezahüratlarla kutladıkları esnada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, farklı bir tribünden gelerek “Siz ne yapıyorsunuz burada, alın şu Başkan’ı buradan” dediği, araya girenlerin de “Yapmayın Başkan’ım, hasta” uyarılarına, “Hastaysa hasta” diye cevap verdiği ileri sürüldü.        

TRİBÜNÜ DOLDURMUŞSUNUZ!
Biz de beş bin kişi alalım mı?

GS TV’deki programda Başkanlar Mustafa Cengiz ile Ali Koç’un diyaloğuna yer verildi. 150 sağlık çalışanı diye tribüne bine yakın taraftar alındığı ancak bundan Galatasaray cephesinin haberdar edilmediği belirtilirken Cengiz’in Koç’a “Başkan’ım, konuşmamızda taraftar alınmayacaktı. Ancak burayı görüyorsunuz. Ben de cezayı göze alıp bir sonraki maçta 5 bin taraftar alayım mı?” dediği ifade edildi.(Türkiye)

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2021, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER