Ali Koç'a canlı yayında olay hatırlatma! ''Sicili bozuk bir başkanın yanında yıllarca çalışıp...''

TRT Spor ekranlarında yayınlanan Spor Hafta Sonu programında yorumcu Kaya Çilingiroğlu, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'un Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e yönelik ithamlarını değerlendirdi.

Ali Koç'a canlı yayında olay hatırlatma! ''Sicili bozuk bir başkanın yanında yıllarca çalışıp...''

Çilingiroğlu, Ali Koç'un eski başkanı Aziz Yıldırım'ın yanında yöneticilik yaptığını hatırlatarak ''Bunu dediğin zaman döneceksin, aynaya bakacaksın. Sen yaklaşık 7 sene Aziz Yıldırım gibi bir başkanın yanında çalıştın. Aziz Yıldırım bugüne kadar 3 sene ceza almış. Onun sicili temiz mi? Sen demek ki sicili bozuk bir başkanın yanında yer almaktan rahatsız olmuyorsun, rakip hoca bir ceza aldığında hemen 'sicili bozuk' oluyor. Bu olmaz. Volkan ve Emre gibi futbolcuları olan bir başkan rahatsız olmuyor sicilden. Rakip takım hocasına laf atıyor. Bu sicil lafı çıktığından beri bunları kimse dile getirmedi." şeklinde konuştu.

Kaya Çilingiroğlu, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu gibi futbolculara yaptıklarından bazı örnekleri hatırlatarak Ali Koç'un önce bunlara bir tepki vermesi gerektiğini vurgulayarak "Aziz Yıldırım aldığı cezanın normalde karşılığı futboldan mendi. Belki de ortalık karışmasın diye herhalde bir şey yapmadılar. Senin futbolcuların Emre'si Volkan'ı neler yapmış? Kafa atmış, gırtlak sıkmış, hareketler çekmiş, 'Evden aldırırım seni' demiş." ifadelerini kullandı.

Kaya Çilingiroğlu'nun TRT Spor'daki yorumunun ilgili bölümünü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz!

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 02:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER