"Ali Palabıyık pozisyonu gördü, görmemesi imkansız"

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

"Ali Palabıyık pozisyonu gördü, görmemesi imkansız"

Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar şöyle...

"GÖRÜNTÜNÜN VERİLMEMESİ HATA"

Galatasaray maçında Sörloth’un attığı golde faul olan görüntünün izleyiciye verilmemesi ve maç sonunda verilmesi hata. Ama hakem görüyor o ayrı. Bizim görmememiz hakemlerin görmediği anlamına gelmiyor. Hakemler soyunma odasına bile o pozisyonları görüyor. Sen izlemedin ama hakem onu görüyor. Bize verilmemesi hakemlere verilmiyor anlamına gelmiyor.

"BİLGİ VERİLMELİ"

Atıyorum 2 dakika boyunca oyun duruyorsa eğer seyirciye bilgi verilmeli. 'Bu pozisyonda ofsayt çizgisi çiziliyor. Bir de bu pozisyonda faul var mı yok mu ona bakılıyor'  denilmeli. Bu bilgiyi vermeleri lazım.

"GÖRMEMESİ İMKANSIZ"

Bence Ali Palabıyık Sörloth'un, Marcao'ya hamlesini gördü. Görmemesi imkansız. VAR'da baktı. Neye baktı o zaman o kadar bekledi. Ne var ne yok VAR baktı. VAR dediki Ali Palabıyık'a böyle bir durum var 'gördün mü' dedi 'gördüm' dedi. 'Marcao kendi vücudunu kullanmak istedi Sörloth uzaklaştırmak istedi' diye konuşma olmuştur. Yoksa görüntü verilmedi, hakemler görmedi, geç oldu gibi konuşmalar saçma. Ben bunlar olmasa sırf burada çalışıyorum diye konuşmam. Bilirsiniz beni. Hakemler anında gördü.

"İFTİRA ATAMAZSIN!"

Şöyle bir olay olsa anlarım; Açılar iyi değil, hakem göremedi. Bunda haklısınız ama görüntüler verilmedi, 1 saat sonra verildi. Hakem  bir saat sonra gördü demek yalancılık ve iftiracılıktır. Bilmeden ne konuşuyorsun abi. Kesin yargı ile söylüyorsan burada iftira atıyorsun demektir.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER