Alpaslan Öztürk: ''Seneye bizi seyredin!''

Galatasaray'ın savunma oyuncusu Alpaslan Öztürk, yeni sezonda 2021-2022'deki orta konan kötü performansı unutturacaklarını söyledi.

Alpaslan Öztürk: ''Seneye bizi seyredin!''

Galatasaray’daki ilk sezonunda başarısız bir performansa imza attıklarını belirten Alpaslan Öztürk 2022-23’te bu yılı telafi edeceklerini söyledi. FutbolArena'ya konuşan tecrübeli futbolcu, başarılı performans sergilediği maçlardan sonra tercih edilmemesinin kendisini üzdüğünü dile getirirken şu açıklamaları yaptı:

"ÖNÜMÜZDEKİ YIL TELAFİ EDECEĞİZ"

Başarısız bir sezon geçirdik. Önümüzdeki yıl bunu telafi edeceğiz. Galatasaray’da forma giymek benim çocukluk hayalimdi.

"YERSİZ ELEŞTİRİLER YAPILDI"

Taylan ve Berkan gibi genç kardeşlerimize yersiz eleştiriler yapıldığını düşünüyorum. Bütün yükü bu arkadaşlarımıza yüklemek doğru değil. Bu sene hiç kimsenin performansı zirve yapmadı.

"TERİM, ÇOK BÜYÜK BİR İSİM"

Fatih Terim hem insan olarak hem de karakter olarak çok büyük bir isim. Ayrıldığı zaman hepimiz çok üzüldük. Veda konuşması yaptığı sırada neredeyse ağlayacaktım.

"ARDA TURAN, EN DELİKANLI ADAMLARDAN BİRİ"

Arda Turan, tanıdığım en delikanlı adamlardan biri. Bizim için büyük bir öğretmendi. Bütün futbolcuların kalbinde ayrı bir yeri vardı”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER