Altaylı'dan Palabıyık'a zehir zemberek sözler: "Federasyonun pis işlerini yapmakla görevlendirilmiş"

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray-Alanyaspor maçının hakemi Ali Palabıyık'ın "rezil" bir yönetim sergilediğini belirtti.

Altaylı'dan Palabıyık'a zehir zemberek sözler: "Federasyonun pis işlerini yapmakla görevlendirilmiş"

Habertürk yazarı Fatih Altaylı,
"Çok açık ki, bu çocuk federasyonun pis işlerini yapmakla görevlendirilmiş. Geçen yıl Rizespor- Galatasaray maçında tetikçi idi. Galatasaray’ın küme düşme ihtimali o günün federasyonunu rahatsız etmiş olmalı ki, Ali Palabıyık sahaya sürüldü." diye yazdı.

"NİYETİ 3-5 KIRMIZI KARTLA, GALATASARAY'I TAMAMEN BİTİRMEKTİ"

Ben hayatımda bu kadar iğrenç bir hakemlik görmedim" diyen Altaylı, "Galatasaraylı futbolcuları kutluyorum. Bu hakeme karşı müthiş bir sabır gösterdikleri için. Çünkü çok açık ki niyeti futbolcuları delirtip 3-5 kırmızı kart ile Galatasaray’ı tamamen bitirmekti. Futbolcular direndi. Tuzağa düşmedi." ifadelerini kullandı.

"BU MAÇIN VİDEOSUNU UEFA VE FIFA'YA GÖNDERMELİ"

Altaylı, Galatasaray'ın bu konuyu uluslararası arenaya taşıması gerektiğini belirterek "Galatasaray bu maçın videosunu UEFA ve FIFA’ya götürmeli. Galatasaray, UEFA’ya yollayacağı videoya geçen yılki Rize maçının görüntülerini de koymalı ki, mal iyice ortaya çıksın ve bu Ali Palabıyık denilen 'Şey' futbolu daha fazla kirletememeli. 'Şey' diyorum çünkü bunun hakem olmadığı çok açık." dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2022, 00:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman yalcin
Osman yalcin - 3 ay Önce

giden puanlarınız ne olacak

SIRADAKİ HABER