Altaylı'dan şok İrfan Can iddiası! ''Rıdvan Dilmen, Galatasaray almasın diye...''

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati'nde spor gündemini değerlendirdi.

Altaylı'dan şok İrfan Can iddiası! ''Rıdvan Dilmen, Galatasaray almasın diye...''

Altaylı'nın Galatasaray yorumları şu şekilde:

"RIDVAN DİLMEN DEVREYE GİRMİŞ"

"Rıdvan Dilmen, İrfan Can'ı Galatasaray almasın diye devreye girmiş. 4 koldan devreye girmiş, bunları duyuyoruz. Anlamadığım şeyler oluyor Türkiye'de. Federasyon Başkanı 'Mesut Özil çok iyi transfer' demiş. TFF başkanının işleri mi bunlar?"

"ŞÜKRANLARIMI SUNARIM"

"Galatasaray, İrfan'ı alamasın diye devreye girecek olan herkese ben biir Galatasaray taraftarı olarak şükranlarımı sunuyorum."

"İNŞALLAH GALATASARAY ALMAZ"

"İnşallah yaptıkları lobiler, kulisler, gösterdikleri çabalar bir işe yarar da Galatasaray, 13-14M€ bonservis verip İrfan Can Kahveci'yi almak zorunda kalmaz. İnşallah İrfan başka kulüp tarafından alınır, limitleri olmayan, parası olmayan, limitleri arttırılmayan bir kulüp alsın. Biz de bu rakamları ödemeyiz."

"BİR SÜRÜ SORUN VAR"

"Galatasaray rakibe göre futbol anlayışı geliştirmiyor, oyunu sürekli yavaşlatıyor, oyunu bozuyor. Galatasaray'da bir sürü sorun var. Taraftar sorunu var. Mafyatik taraftar grupları kulübün içinde fazla etkili. Düşüncesiz işler yapıyor Galatasaray. Belhanda'nın yerine alabileceğin oyuncuyu bana söyle? Kimi alacaksın? Tribünleri heyecanlandıracak kimi alacaksın ve kaç paraya alacaksın? Taraftar başka, hoca başka, yönetim başka. Abuk sabuk yönetim anlayışı."

"MUSLERA'NIN DÖNÜŞÜ POZİTİF"

"Muslera çok iyi görünüyor. 1 yıla yakın süre futbola uzak kalmış kalecinin ilk maçında güven verici şekilde önemli kurtarışlara imza atması mucize. 34 yaşında sakatlıktan çıkmak büyük avantaj. Çok kötü olduğu zamanlar da oluyor. Muslera'nın Galatasaray'a dönmesi pozitif. Onyekuru'yu almışlar. Orada da sorunlar var. Hep devre arasında geliyor Galatasaray'a. Bazen faydalı oluyor bazen olmuyor."

"BU BORÇLANMA BAŞINI AĞRITIR"

"Galatasaray Bankalar Birliği ile yeniden anlaşma yapıyor. Bu borçlanma Galatasaray'ın başını ağrıtır. 250 milyon TL borç arayışı içindeler. Galiba bankalardan almışlar bu parayı. Mali genel kurul yapmadan bunları yapmak doğru şeyler değil. Galatasaray'ı uzun vadeli taahhütler altına sokmak doğru şeyler değil."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER