"Arda pişman, Galatasaray'da boş mukaveleye imza atar"

Habertürk TV'de yayınlanan "Spor Saati" programında "Fatih Altaylı" spor gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

"Arda pişman, Galatasaray'da boş mukaveleye imza atar"

Altaylı'nın değerlendirmelerinden öne çıkanlar şu şekilde...

TERİM'İN İSTEDİKLERİNİ ALMADILAR

Terim diyebilir ki 'Bana istediğim takımı kurmadınız' Terim, Muric, Trezeguet ve Onyekuru'yu istiyordu. Gittiler onları bunları aldılar. Tamam sen bunları istemedin de elindekilerle de bir şey yap. Hiçbir şey yapmadığın gibi hata üstüne hata...

NZONZI'DEN DAHA FAYDALI

Nzonzi'ye mesaj verdiğini sanmıyorum. Çok kaliteli bir oyuncu olmakla beraber faydasız oynuyor. Pas yüzdesi yüksek ama o paslar ne işe yarıyor? Takımı hücuma kaldırıyor mu? Yemin ederim ki Donk, Nzonzi'den daha faydalı pas atıyor. Kabahat Nzonzi'de mi teknik heyette mi bilmem ama istatistiki açıdan çok iyi olmakla beraber katkı açısından hiçbir halt yapmıyor.

BEŞ KURUŞ ALMADAN OYNAR

Çarşamba akşamı Arda Turan'la beraberdim. Cuma günü oluşan tablonun ortaya çıkacağı çarşamba günü anladım aramızda geçen diyalogtan. Arda duygusal bir çocuk. Taraftarı olan, duygusal bağ kurabileceği bir yerde olmak istiyor. Orası da Galatasaray. Başka bir yerde olmak istemiyor zaten. Çok net Arda, Galatasaray'a gelmek istiyor ama mal sahibi Barcelona. Ben eminim ki Arda, Galatasaray'da beş kuruş almadan oynar. Taraftar, Arda'yı ister mi? Bilmiyorum. Galatasaray'a gelirse toparlanabileceğini, faydalı olabileceğini düşünüyorum. Gelirse Galatasaray'da futbolu onurlu şekilde bırakabilir.

ARDA PİŞMAN, İMZA ATAR

Başakşehir'de mutsuz, Başakşehir de onunla mutsuz. Arda, Galatasaray'da boş mukaveleye imza atar. Yaptıklarından da ağır bir pişmanlık içerisinde olduğunu söyleyebiliriz. Bir milli maç kampında yaşanan olaylar, Arda'nın bütün kariyerini alt üst etti. Orada başlayan mesele yürüdü yürüdü, silahla hastane basmaya kadar gitti. Arda, Galatasaray'ın saha içerisindeki yerli lideri olur.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER