Arda Turan'a Galatasaray'a dönmenin yolları anlatıldı! "Yuvana dönmek istiyorsan..."

Galatasaray'a geri döneceği konuşulan Arda Turan için sarı kırmızılıların şartları belli oldu. Arda Turan'ın Galatasaray'a dönmek için maç başı ücreti kabul etmesi ve Barcelona'dan bonservisini bedelsiz alması gerekiyor.

Arda Turan'a Galatasaray'a dönmenin yolları anlatıldı! "Yuvana dönmek istiyorsan..."

Başakşehir maçında Fatih Terim’in elini öptüğü için Galatasaray’a döneceği iddia edilen Arda Turan’la ilgili gerçekler ortaya çıktı... bonservisi Barcelona’da bulunan ve Galatasaray’a dönmek isteyen yıldız oyuncu Fatih Terim’e çok yakın bir isimle bir araya geldi.

O isim Arda Turan'a, ''Fatih hocayı bilirsin. Kızar ama çabuk affeder. Seni de oğlu gibi sever. Ancak sana bonservis bedeli ödeyemezler. Kulübün durumu ortada. FFP yüzünden maaş skalasında da sorun yaşıyorlar. Yuvana dönmek istiyorsan, önce Barcelona’dan bonservisini al. Garanti ücret de isteme. Maç başı ödeme almayı kabul et'' tavsiyesinde bulundu.

Arda Turan bu sezon yokları oynuyor

Bu sezon performans olarak çöken Arda Turan adeta yokları oynuyor. Arda Turan, Başakşehir formasıyla Süper Lig'de 9 maçta 179 dakika süre alırken, gol ya da asist üretemedi. (Fotospor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER