Arda Turan, canlı yayında yeni işini açıkladı!

Galatasaray ile sözleşmesi sona eren Arda Turan, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Arda Turan, canlı yayında yeni işini açıkladı!

Galatasaray ile sözleşmesini tamamlayan Arda Turan, TV 100'de canlı yayında Candaş Tolga Işık'ın konuğu oldu.

Arda Turan, futboldaki geleceği hakkında gelen soruya "Galatasaray'da oynayamayacağıma göre, futbol kariyerime Katar'da, ABD'de, eşimin ve ailemin rahat edemeyeceği bir yerde devam etmeyi düşünmüyorum. Süper Lig'de herhangi bir takımda oynamayı düşünmüyorum." dedi.

Teknik direktör olmak istediğini söyleyen tecrübeli futbolcu, "Alttan bir takımı alıp, UEFA Kupası final yolculuğuna giden bir hikaye olsa ona hizmet etmek isterim ama onun dışında futbol oynayacağımı düşünmüyorum. Teknik direktör olmak istiyorum, iyi bir teknik direktör olacağımı düşünüyorum. Ekibimi topluyorum." şeklinde konuştu.

"SERGEN YALÇIN DOST DEDİKLERİMİN ÇIKMADIĞI KADAR BANA SAHİP ÇIKTI"

Arda Turan, "Sergen Yalçın'ı canım kadar severim. Benim sıkıntılar yaşadığım günlerimde bana telefon açtı, 'Beşiktaş'a gelmek ister misin?' dedi. Bana muhteşem sahip çıktı. Dost dediğim insanların çıkmadığı kadar sahip çıktı." ifadelerini kullandı.

"BARCELONA'YI ELEYEBİLİRDİK"

Arda Turan'ın açıklamalarından öne çıkanlar;

"Biz Barcelona'yı eleyebilirdik. Frankfurt'un oynadığını Galatasaray da oynadı. Frenkie, Pedri, Gavi; bunlar gencecik çocuklar ve baskıda kırılabilirler. Ben, Barcelona'ya karşı iyi oynadım diye mutlu olmak istemiyorum. Benim başarı standardım bu değil."

"FATİH HOCA 'BENİ BİR TEK SEN GEÇEBİLİRSİN' DEDİ"

"Tarihin en iyi teknik direktörü olmak istiyorum. Bunu Fatih hocanın ağzından duyduğum için söylüyorum, 'Beni geçebilirsin' dedi. Onun için de deneyeceğim. 'Beni bir tek sen geçebilirsin' dedi."

"GENEL KURUL BENİ SEVMİYOR"

Galatasaray'ın bazı yönetim kurulu, genel kurul üyeleri beni sevmiyormuş gibi hissediyorum. Çok kötü bir şey. Ben, Galatasaray'ı hep seveceğim. Taraftar benim canım. Genel kurul beni sevmiyor, niye bilmiyorum, herhalde onlar da 13 milyon kazandırdı. Galatasaray'ı sevmenin bu kadar suç olduğu bir hayat olabilir mi? Son 2 maçı Aslantepe'de bile izlemedim, futbolu bırakıyordum ben. Jübile falan istemiyorum. Nezaket istemiyorum, Galatasaray başarılı olsun.

"EFE AKMAN BENİ ÇOK ETKİLİYOR"

"Ayhan Akman'ın oğlu Efe Akman beni çok etkiliyor. Galatasaray'ın 2 sene sonra ön liberosu olabilir. Bartuğ Elmaz Marsilya'ya gitti çok üzüldüm. Onunla ilgili hayaller kuruyordum. Beceremedik."

"FATİH TERİM, BİZİM HAYAT BÜYÜĞÜMÜZDÜR"

"Baba ile oğul arasındaki ilişki... Bizim hadsizliğimizdir hocaya karşı, Fatih hoca da sağ olsun bizi affetti. Elini öptük, barıştık. Fatih Terim, bizim hayat büyüğümüzdür.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2022, 13:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER