Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması!

Önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro kurmak için kolları sıvayan Galatasaray'da eski futbolcuları Arda Turan ismi ön plana çıkmıştı. Bu transfer söylentisi sarı-kırmızılı taraftarları ikiye bölmüştü. Deneyimli oyuncudan Galatasaray açıklaması geldi.

Arda Turan'dan Galatasaray açıklaması!

Galatasaray'da Arda Turan ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-kırmızılılarda bir döneme damga vurmuş, Türk futbolunda bir futbolcunun gördüğü en yüksek seviyeye ulaşmış Arda Turan zor günler geçiriyor. Özellikle EURO 2016 sırasında yaşanan süreçten sonra antipati toplayan tecrübeli futbolcunun Galatasaray'a dönme hayali de suya düşmüş görünüyor.

Barcelona'ya giderken "Türkiye'ye dönersem sadece Galatasaray'da oynarım" diyen Arda'nın Başakşehir'e gelmesi de sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekmişti.  Son haftaya kadar şampiyonluk kovalayan Başakşehir'e de beklenen katkıyı veremeyen tecrübeli oyuncu şu an için büyük bir boşlukta ve kariyerinin en zor günlerini yaşıyor.

"ÇOK ÜZÜLÜYORUM"

Bu sezon Galatasaray ile yeniden adı anılmaya başlayan Arda Turan, sarı-kırmızılı taraftarlarla arayı düzeltmeyi çok istiyor ancak şu an yıldız oyuncu için bu manada bir umut ışığı görünmüyor.

İnternet sitelerinde "Arda dönsün mü" anketlerinden çıkan sonuç hep Arda'nın aleyhine sonuçlanıyor.

Türkiye gazetesinin haberine göre, gördüğü bu tutumu kabullenemediğini söyleyen Arda da yakın çevresine "Galatasaray'ı hep ailem gibi gördüm ama bu tavır beni çok üzüyor" diye yakınıyor.

Teknik direktör Fatih Terim de Arda'nın dönüşü için kapıyı kapatmış durumda. Tecrübeli hoca yönetime Arda'nın planları arasında yer almadığını bildirip tartışmalara noktayı koydu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tahsin arca
Tahsin arca - 1 yıl Önce

ALLAH hu teala şöyle buyuruyor.
Sizhiç günah işlemiyen bir toplumolsaydınız sizi yok edip hünah işeyip tövbe eden toplum yaratacaktım
Bu temsilleri insanlariçin yapıyoruz olurki düşünürler.Arda turan gs li bir aslandır benim nazarımda.saygılar.

SIRADAKİ HABER