Arda Turan'dan taraftara olay cevap!

Galatasaray'da kaptan Arda Turan, Henry Onyekuru transferinden sonra sosyal medyada kendisine, "Artık kulübedesin." yazan taraftara, "Eşofmanlarda da Galatasaray arması var, sorun yok." karşılığını verdi.

Arda Turan'dan taraftara olay cevap!

Galatasaray, Henry Onyekuru’yu Monaco’dan 250 bin euro karşılığında sezon sonuna kadar kiraladı. Sarı-Kırmızılılar, 6 milyon euroluk opsiyonu kullanması halinde Nijeryalı futbolcunun tapusunu da alabilecek.

"ŞAMPİYON OLMAK İÇİN..."

Cim-Bom’da Onyekuru sevinci yaşanırken yıldız futbolcunun ilk 11’e dönmesinin ardından Arda Turan’ın yedek kulübesine geçmesi bekleniyor. İşte bu durum, bir taraftarın da dikkatini çekti.

Sosyal medyada Arda’ya, “Artık kulübedesin.” yazan bir taraftara Kaptan, “Eşofmanlarda da Galatasaray arması var, sorun yok. Şampiyon olmak için her Galatasaraylı’ya ihtiyaç var.” karşılığını verdi. Yani yedek kalmanın sorun olmayacağını söyledi.

ONYEKURU: "ÇOK MUTLUYUM"

Henry Onyekuru, “Burada kendimi her zaman çok iyi hissettim. Tekrar Galatasaray’da olmaktan dolayı çok mutluyum, gururluyum.” açıklamasında bulundu.

"OMAR'DA UMUT VAR"

Öte yandan, Yardımcı Doçent Doktor Nihat Tamer, Omar’la ilgili, “Kök hücre sonrası profesyonel hayata dönüş, her şey yolunda giderse en iyi ihtimalle 3 aydır, 6 ayı da bulabilir.” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER