Arda Turan, hayaline 12 maç uzakta!..

Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Arda Turan kariyerine sarı-kırmızılı kulüpte devam ederek futbola veda etmek istiyor. Arda Turan'ın bu hayali gerçekleştirmesi için geride bırakması gereken 12 maçlık bir engel kaldı.

Arda Turan, hayaline 12 maç uzakta!..

SÖZLEŞME OPSİYONU

Galatasaray ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Arda Turan, bu sezonda Süper Lig'de 12 maçta daha ilk 11'de başlarsa sözleşmesini otomatik olarak 1 yıl daha uzatacak.


YENİ SÖZLEŞME İÇİN 12 MAÇ!

Şu ana kadar Galatasaray'da ilk 11'de (Süper Lig) 10 maça başlayan Arda Turan'ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzaması için Süper Lig'de kalan 23 maçın en az 12'sinde ilk 11'de başlaması gerekiyor.


MAAŞ ARTIŞI 1 MİLYON EURO

Galatasaray'da 4 milyon TL'lik sabit transfer ücreti alan Arda Turan, sözleşmesinin uzaması durumunda maaşını 5 milyon TL sabit ücrete çekecek.


HAYALİ HEP GALATASARAY

Galatasaray'da bir yıl daha forma giyerek sarı-kırmızılı forma altında jübilesini yapmak isteyen Arda Turan, futboldan sonra da kariyerine sarı-kırmızı kulüpte profesyonel bir görevde devam etmenin kendisinin en büyük hayallerinden biri olduğunu dile getirmişti.(Sporx)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER