Arda Turan tekrar Galatasaray'a dönecek mi? Transfer açıklaması...

Barcelona'ya yakınlığı ile bilinen El Mundo Deportivo gazetesi muhabiri Gabriel Sans, Radyospor'a bağlanarak Arda Turan - Galatasaray iddialarını değerlendirdi.

Arda Turan tekrar Galatasaray'a dönecek mi? Transfer açıklaması...

Gabriel Sans'ın açıklamalarından öne çıkanşar şu şekilde:

Mata, Barcelona'nın transfer listesinde mi?

Mata, Barcelona'nın transfer listesinde değil. Barcelona'nın o mevkiide yeterince oyuncusu var. Eğer transfer küçük maliyetlerde olacaksa transfer ihtimali olur ama böyle bir şeyin olacağını düşünmüyorum.

"Barcelona Arda Turan'ı satmak istiyor, fakat..."

Barcelona Arda Turan'ı satmak istiyor. Yeni yaptığı transferlere finansman oluşturmak istiyorlar. Şu an itibariyle Arda'yı satmak onların önceliği. Fakat böyle bir pazar görünmüyor.

"Yeni transferleri finanse etmek zorunda"

Barcelona'nın bazı oyuncuları satması gerekiyor. Yaptığı transfer harcamalarını finanse etmek zorunda. Arda için yaklaşık 40 milyon Euro ödenmişti. Barcelona artık bu rakamın çok az altına da gözden çıkarır. Galatasaray 5 milyon Euro civarı bir bonservis öderse bu transfer gerçekleşebilir.

"Başakşehir'le sözleşmesi devam ediyor"

Arda Turan Barcelona'da istediği performansı gerçekleştiremedi. Devam eden bir sözleşmesi var Başakşehir'le.  Barcelona transfer dönemi bitene kadar Arda Turan'ı satmak için uğraşacak. (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 03:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER