Aslan, Boss'un yerine Roma'dan almak için tüm kozlarını oynuyor!

Luyindama'nın sakatlığı sonrası stoper arayışı içine giren Galatasaray'da son aday Juan Jesus... Sarı- Kırmızılılar, Roma kulübünde forma giyen Brezilyalı savunmacı oyuncu için İtalyan ekibinin kapısını çaldı. 28 yaşındaki oyuncu için kiralama teklifi yapıldı.

Aslan, Boss'un yerine Roma'dan almak için tüm kozlarını oynuyor!

Luyindama'nın sakatlığı sonrası stoper arayışı içine giren Galatasaray'da son aday Juan Jesus...

Sarı- Kırmızılılar, Roma kulübünde forma giyen Brezilyalı savunmacı oyuncu için İtalyan ekibinin kapısını çaldı. 28 yaşındaki oyuncu için kiralama teklifi yapıldı.

ROMA OPSİYON DA İSTİYOR

Roma'nın 6 aylık kiralamaya sıcak bakmadığı ve transfere satın alma opsiyonu ile birlikte onay verebileceği öğrenildi. Roma'nın opsiyon tutarı olarak 5 milyon Euro istediği konuşuluyor..

PAZARLIKLAR DEVAM EDİYOR

Galatasaray yönetiminin Jesus'un satın alma opsiyonunu aşağı çekmeye çalıştığı belirtildi. Taraflar opsiyon tutarında anlaşma sağlarsa transferin bitme ihtimali yüksek.

FENERBAHÇE DE İSTEMİŞTİ

İtalyan ekibi ile görüşen Cimbom, Jesus'la ise anlaşma sağladı. Brezilyalı oyuncuyu ara transfer döneminde Fenerbahçe de istemişti. Ancak Kanarya bu transferi bitirememişti..

ROMA'DA ŞANS BULAMIYOR

Galatasaray'ın istediği Juan Jesus bu sezon Roma'da 4 maçta forma giydi. Brezilya'nın takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. (Takvim)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER