Augustin'i isteyen Galatasaray'a Batshuayi teklifi!

Galatasaray'ın Augustin transferi için görüştüğü menajer, sarı kırmızılılara Michy Batshuayi'yi teklif etti.

Augustin'i isteyen Galatasaray'a Batshuayi teklifi!

Galatasaray'da Şükrü Hanedar, bayram tatili sürecinde İngiltere’den sonra geçtiği Almanya’da Bruma için görüştüğü Leipzig’ten Augustin’i kiralamak için teklif yapmıştı.

Alman ekibi önceliğinin satış olduğunu ama oyuncunun fikirlerinin de kendileri için önemli olduğunu belirterek Hanedar’a, görüşmek için yetki vermişti.

Galatasaray yönetimi adına Augustin’in menajeri Ndiaye ile yapılan görüşmede ilginç bir isim gündeme geldi. Fransız menajer Batshuayi’nin haklarının da elinde olduğunu Şampiyonlar Ligi için Galatasaray’a yardımcı olabileceğini söyledi. Terim ise bonservisi Chelsea’de olan Fransız oyuncunun maliyetinin kendileri çok aşacağını paylaştı. 

Şükrü Hanedar beklemeye geçti

Geçen hafta önce İngiltere’ye gidip, Henry Onyekuru’nun işini bitiren Şükrü Hanedar ardından Almanya’da Bruma ve Augustin için bir görüşme yaptı. Şu anda İstanbul’da bulunan Hanedar’ın yeni görevlerini beklediği bildirildi.

Hanedar’ın Ruslan Malinovsky konusunu masaya yatırmak için Belçika’ya ve Mbaye Diagne’nin satışı için Suudi Arabistan’a gitmek için Abdurrahim Albayrak’tan işaret beklediği bildirildi. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 04:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER