Aziz Yıldırım'la 10. Galatasaray şampiyonluğu! Ali Koç da Yıldırım'a yaklaşıyor...

Yöneticiliği döneminde Galatasaray’ın 4 kupa kaldırmasını izleyen Koç, bir hafta içinde Galatasaray’ın 2 kupa daha kaldırmasına şahit olabilir.

Aziz Yıldırım'la 10. Galatasaray şampiyonluğu! Ali Koç da Yıldırım'a yaklaşıyor...

Tarihinin en kötü sezonunu geçiren Fenerbahçe bu sezon en fazla 2’nci hafta 7’nci sıraya yükselebildi... 3-0 yenildiği Akhisar maçından sonra 17’nci sıraya inen Fenerbahçe; Erzurum, Antalya ve Bursa beraberlikleri nedeniyle 3 haftayı düşme potasında geçirdi. Arka arkaya alınan Kasımpaşa ve Akhisar galibiyetleri ise Fenerbahçe’yi 10’uncu sıraya taşıdı. Sarı-lacivertliler bu sezon 9 hafta 14, 8 hafta ise 15’nci sırada kendisine yer bulabildi.

Aziz Yıldırım'la 10, Ali Koç'la 3'üncü Galatasaray şampiyonluğu

Eski başkan Aziz Yıldırım 22 yıllık başkanlık sürecinde, 10 Galatasaray şampiyonluğu gördü. Ezeli rakiplerinin 2 yıldız takmasını izledi. Daha önce 2006’dan 2012’ye kadar Aziz Yıldırım’ın asbaşkanı olan Ali Koç ise Galatasaray’ın (2007-08 ve 2011-12) iki şampiyonluğuna şahit oldu. Koç ayrıca 2008 ve 2012’de Galatasaray’ın kazandığı 2 Süper Kupa şampiyonluğunda da yöneticiydi. Yöneticiliği döneminde Galatasaray’ın 4 kupa kaldırmasını izleyen Koç, bir hafta içinde Galatasaray’ın 2 kupa daha kaldırmasına şahit olabilir.

Sadece Dick Advocaat!

Fenerbahçe sürekli kötüye gitti ama teknik direktörler hep umut saçtı. Göreve geldiği gün, ''ikinci yarının lideri olacağız'' diyen Yanal hayal kırıklığı yaratırken akıllara, Vitor Pereira'nın, ''kesinlikle biz şampiyon olacağız'', Aykut Kocaman'ın, ''şampiyon olacağız, öyle gözüküyor'', Phillip Cocu'nun, ''özlenen her şeyi biz başaracağız'' sözleri geldi. Son dönemde sadece Dick Advocaat, Fenerbahçe'deki durum konusunda olumsuz görüş belirtmişti. (Fotospor)

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER