"Babel oynayacağına, Kerem oynasın"

Galatasaray, Süper Lig’in 35. haftasında Göztepe ile karşı karşıya geldi. Gürsel Aksel Stadyumu’nda oynanan maçı Galatasaray 3-1 kazandı.

"Babel oynayacağına, Kerem oynasın"

Reha Kapsal, Galatasaray'ın deplasmanda Göztepe'yi 3-1 yendiği mücadeleyi A Spor ekranlarında değerlendirdi.

İşte Reha Kapsal'ın sözleri...

"GENÇLİK ATEŞİ FARK ETTİ"

Gençlik ateşi fark etti sahada. Orta saha ve hücumda 30 bandında bir tek Feghouli var. Orta saha ve hücumdaki enerji gençlerden kaynaklanıyor. Halil kendini kabul ettirmek ister, Gedson Fernandes ister, Kerem ister, Taylan ne kadar milli takım oyuncusu olsa da ister, Emre Kılınç da ister. 6 oyuncunun 5'i ciddi enerji kattı.

"ÇOK ENERJİK BİR TAKIM"

Oyuna Oğulcan ve Onyekuru girdi, iki genç oyuncu daha girdi. Çok genç ve enerjik bir Galatasaray vardı ve karşılığını aldılar. Galatasaray ilk yarıda çok farklı içeri de girebilirdi.

"3 PUANDAN FAZLASI"

Beşiktaş kaybetti, arada 6 puan kaldı, Beşiktaş TT Stadı'na da geliyor. Galatasaray, onu 3 puan olarak görüyordur. Bu akşam Galatasaray, 3 puandan fazlasını kazandı.

"BU BİR EŞİK MAÇIYDI"

Ligdeki kalan haftalara tutunmak için bir eşik maçıydı, iyi oynayarak bunu geçtiler. Gençlik, gençlik, gençlik! Galatasaray bu sene, az rakama gelen, az süre alan ve en fazla katkı yapan oyuncu Kerem'dir, onu da tebrik etmek gerekir.

"DAHA İYİ OYUNCU OLACAK"

Fatih hoca, Kerem ile bire bir konuşacaktır, eksik yönleri var, gelişecektir. Daha iyi oyuncu ortaya çıkacaktır. Kendi oyuncularımıza daha çok güvenelim. Babel önemli bir oyuncu ama alınan rakamla oyuncu oynamaz, Kerem bunun net örneğidir.

"BABEL OYNAYACAĞINA KEREM"

Babel'ler, Donk'lardan, 35 bandındaki oyunculardan medet uman bir durum var. Babel oynayacağına Kerem oynasın. Gireniyle çıkanıyla en büyük fark buydu, takım enerjikti.

"HALİL BİR KERE AÇ"

Halil iyi bir oyuncu, geleceği var. Tabii ki gol kaçıracak, eksiği de var. Devre arasında Halil geldiğinde de ne yapar deniyordu, Muhammed ve Falcao'nun eksikliğinde gereğinden fazlasını yaptı. Bir kere aç oyuncu. Kredini oynaya oynaya sağlayacaksın.

"OĞULCAN ÇİZGİ OYUNCUSU"

Oğulcan çizgi oyuncusudur, Rize'de de öyleydi, santrfor sakatlanınca öyle oynadı. Erciyes'te, Gaziantep'te de çizgide oynadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER