Başakşehir'in İrfan Can Kahveci ve Edin Visca için istediği bonservis belli oldu!

Transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray, Henry Onyekuru ile anlaşmasının ardından İrfan Can Kahveci ve Edin Visca transferleri için de resmen devreye girdi.

Başakşehir'in İrfan Can Kahveci ve Edin Visca için istediği bonservis belli oldu!

KAPI KAPALI DEĞİL

Başakşehir'e alternatifli bir takas planı sunan Galatasaray'ın bu teklifi reddedilmişti ancak Başakşehir'in kapıyı açık bırakması Galatasaray Yönetimi'nin de iştahını kabartıyor.

İKİSİ İÇİN 23 MİLYON EURO

Hem İrfan Can Kahveci hem de Edin Visca'yı kadrosuna katmak isteyen Galatasaray'ın takas teklifini reddeden Başakşehir, iki futbolcunun transferi için toplam 23 milyon euroluk bonservis bedeli talep etti.

20 MİLYON EURO OLMAZSA OLMAZ

İrfan ve Visca'nın isteyen kulübün 20 milyon euroyu masanın üstüne koyması gerektiğini düşünen Başakşehir Yönetimi, bunun dışında gelecek olan tüm (bonservis bedeli ile) tekliflere kapalı olduğunu iletti.

GALATASARAY CEPHESİ

Feghouli'yi satış potansiyeli olarak planlayan Galatasaray, Cezayirli futbolcudan 7-10 milyon euro bandında bir bonservis bedeli bekliyor ancak yıldız futbolcu için şu ana kadar kulübe ulaşan resmi bir teklifin olmaması alternatif planları da beraberinde getiriyor.

BAŞAKŞEHİR CEPHESİ

Başakşehir'in transfer sürecindeki stratejisini aslında Rıdvan Dilmen'i şu sözleri net olarak yorumluyor; "Başakşehir satmak istemezse kimse Başakşehir'den futbolcu alamaz, çünkü böyle bir lüksleri var". Tam da böyle aslında...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER