Başkan Cengiz'den flaş Falcao açıklaması!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transfere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Falcao’ya değinen Cengiz, Luyindama’nın da bonservisini aldıklarını belirtti.

Başkan Cengiz'den flaş Falcao açıklaması!

İşte Başkan Cengiz'in açıklamalarından öne çıkanlar...

LUYINDAMA

Luyindama’nın bonservisini aldıklarını açıklayan Mustafa Cengiz, “Bugün Luyindama'nın bonservisini aldık. Önemli bir olay. Kiralıktı ama artık transferini bitirdik” şeklinde konuştu.

RADAMEL FALCAO

Radamel Falcao’yla ilgili gelen soruyu da cevaplayan Cengiz, “Olası herkesle görüşüyoruz. Transfer aylar öncesinde, yıl içinde süren bir süreç. Galatasaray'ın koşulları ve taraftarımızın taleplerine göre transferler yapmak istiyoruz. Taraftarların talebi her zaman birinci sıradır” ifadelerini kullandı.

NAINGGOLAN

Nainggolan sorularına da cevap veren başkan, “Bir sürü isim geçiyor. Buna saygı da duyuyoruz. Medyayı eleştirmiyorum ama bazı menajerler oyuncusunun isminin geçip değerlenmesini istiyor. Bizim scout ekibi zaten oyuncuları izliyor. Bizim bir süzgecimizden geçiyor futbolcular. 1 aylık süre var daha” dedi.

“ÖRNEK GÖSTERİLEN AJAX’IN DEĞERİ BİZİM 4 KATIMIZ”

‘Türkiye daralarak hiçbir yere gelemez’ diyen Mustafa Cengiz, “Piyasalar uçmuş durumda. Atletico bir futbolcu alıyor 120 milyon. Türkiye daralarak hiçbir yere gelemez. Gençleştirmeye örnek gösterilen Ajax'ın piyasa değeri 400 milyon euroya yakın. Gençleşiyor denilen takımın değeri bizim 4 katımız” şeklinde konuştu.

TARAFTARI BİRBİRİNE DÜŞÜRECEK SÖYLEMDEN KAÇINALIM

Fenerbahçe ile karşılıklı girilen söz düellolarına değinen Cengiz, "Biz hiçbir camianın ne kampanyasına ne şampiyonluğuna dil uzatırız. Camiamıza, profesyonellerimize rakiplerimizin yöneticileri tarafından laf atılırsa en şiddetli şekilde cevap veririz. Taraftarı birbirine düşürecek söylemlerden kaçınalım. Ülkenin huzura, sükunete ihtiyacı var. Bilenle bilmeyen eşdeğer olmaz dedim." şeklinde konuştu. 

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER