Başkan Cengiz'den Orman'a tepki! "Taraftarına şirin görünme çabasının farkındayız ama..."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'a mesaj gönderdi.

Başkan Cengiz'den Orman'a tepki! "Taraftarına şirin görünme çabasının farkındayız ama..."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'ın sarı-kırmızılıların son iki şampiyonluğuyla ilgili sözlerine yanıt verdi.

FİKRET ORMAN'A MESAJ

Sarı-kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz "Kulüpler Birliği Başkanı olduğunuzda, kulübünüzün menfaatlerini bir kenara koymalısınız. Siz çıkıp 'Galatasaray'ın iki şampiyonluğu lekelidir' derseniz, TFF'ye suç atmış olursunuz. Taraftarına şirin görünme çabasının farkındayız ama söylemler futbola yarar getirmez." dedi.

Ayrıca Mustafa Cengiz "Fikret Orman'a da şunu söylemek istemiyorum, deme güzel kardeşim deme! Orta sahadaki bir taç atışından şampiyonluk lekeleme! Diğerlerine de diyorum, yapmayın, germeyin." ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'A 'ÜÇLÜ' İÇİN YANIT

Mustafa Cengiz "Bu üçlü, Galatasaray tarafından üretilmiş bir simgedir ve bütün dünyaya da yayılmaktadır" sözleri üzerine Beşiktaş'tan gelen tepkiye de cevap verdi ve "Üçlü için Beşiktaş camiası ayağa kalkmış. Ben sanıyordum ki biz üç şampiyon olunca, bu ortaya çıktı. Beşiktaşlı da çıkardıysa tebrik ederim. Ama bana bilgi geldi, Eskişehirsporlu amigo Orhan çıkarmış. Bunu tarihiçiler ortaya çıkarır ama ben yeni öğrendim." diye konuştu.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Avni TARAKCI
Avni TARAKCI - 12 ay Önce

Sayın ORMAN'a sormak isterim, bir zamanlar Fırst Layd'dilerden bir tanesi çıkıp Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kimse engelleyemez demişti. O sezonki Beşiktaş' ın Ankara'da Gençlerbirliği ve İstanbul'da Boluspor ile oynadığı maçların nasıl sonuçlandığını ve iki maçın hakeminin de kim olduğunu hatırlatmak isterim.

SIRADAKİ HABER