Başkan Cengiz, Falcao transferine destek veren sponsoru açıkladı!

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni transferler için Türk Telekom'da düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Başkan Cengiz, Falcao transferine destek veren sponsoru açıkladı!

Mustafa Cengiz'in açıklamaları şu şekilde...

"NEF'E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"Galatasarayımızın değerli mensupları, sevgili evlatlarım, fedakar taraftarımız, en büyük camiamız!  Çok gergin bir transfer döneminin ardından daha sizlerin desteği ve istekleri doğrultusunda saahada mücadele edecek Galatasaraylı aslanları huzurlarınıza getirmekten çok büyük gurur duyuyoruz.  Bize verdiğiniz manevi destek için sizlere çok teşekkür ederiz. Biz, sizlerin isteğiyle, TFF yapılandırma anlamında, en uygun çekilde, en ucuz transferleri hak etmeye çalıştık. Özellikle son değerli Falcao transferinde, maaşının belli bir kısmını yüklenen sponsorumuz NEF'e buradan çok teşekkür ediyorum. Galatasaraylıyız, ne mutlu Galatasaraylı olana, iyi ki varsınız!"

FATİH TERİM'E MESAJ! 

Başkan Cengiz, eline yeniden mikrofonu aldığında ise, teknik direktör Fatih Terim'in doğum gününü kutladı; 

Sevgili Galatasaraylılar, ben bu vesileyle, bu aslanlarla birlikte, Aslanların başındaki sevgili hocamız, sevgili Fatih Terim'in doğum gününü kutluyorum! Ve Fatih hocamızın, Galatasaray ile birlikte, sürekli olarak şampiyonluklara yürümesini, sonsuza kadar diliyorum! 

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER