Başkan Cengiz, MHK zirvesinin içeriğini anlattı! "Kara pazar..."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, MHK ile görüşmenin ardından kısa bir açıklama yaptı ve "Görüşme kara pazarla ilgiliydi" dedi.

Başkan Cengiz, MHK zirvesinin içeriğini anlattı! "Kara pazar..."

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve başkan yardımcısı Yusuf Günay, MHK Başkanı Sabri Çelik ile bir araya geldi. 

Görüşme sonrası ziyaretle ilgili NTV'ye açıklama yapan Mustafa Cengiz, "Hem genel hem de hayırlı olsun ziyareti yaptık, konuştuk. Görüşme kara pazar ile ilgiliydi. Daha sonra bir açıklama yayınlayacağız" diye konuştu.

Görüşmede MHK Başkanı Sabri Çelik jle Mustafa Culcu ve Muhittin Boşat'ın olduğunu kaydeden Cengiz, "Görüşme kayıtlarını istediniz mi? sorusuna "Tabii ki, VAR hakemi ile yapılan görüşmenin kayıtlarını istedik" yanıtını verdi.

Cengiz daha sonra TRT Spor'a yaptığı açıklamada ise, "VAR'a rağmen kurallara uyulmaması bizi dehşete düşürdü. Öyle bir gün gelir, aynı yıl üst üste yeneriz. Biz adil yarış istiyoruz." dedi.

Maçın hakemi Ali Palabıyık ile kişisel bir sorunları olmadığını kaydeden Cengiz, "Biz genç hakemleri destekliyoruz. Bir cürüm işlenmiştir ve cezaya tabiidir." ifadelerini kullandı.

Derbi sonrası açıklamalar yapan Fenerbahçe Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Semih Özsoy için ise Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Semih Özsoy için ayrıca özel bir açıklama yapacağız. O özel bir açıklamayı hak ediyor." diye konuştu.

Semih Özsoy, Galatasaray maçı sonrası, "Başkanımız ve yöneticilerimizin FETÖ iftiralarıyla hapiste olduğu dönemde aldıkları bir şampiyonluk var.  Bir daha da öyle bir şey olmayacak. Bizi burada yenemiyorlar, yenemeyecekler." demişti. (NTV)

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 00:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER