Başkan Cengiz ve Albayrak'tan transfer sözleri!

Galatasaray'ın yeni transferi Jean Michaël Seri, Başkan Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ile bir araya geldi.

Başkan Cengiz ve Albayrak'tan transfer sözleri!

MUSTAFA CENGİZ: "BİR DÜNYA YILDIZI..."

Seri’ye formasını takdim eden Başkan Mustafa Cengiz, transferle ilgili olarak “Biz her zaman taraftarımızın mutlu olması için buradayız. Galatasaray ruhunun dünyayı kapsar şekilde yürümesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bir dünya yıldızı, Galatasaray gibi bir dünya devine yakışır şekilde transfer oldu, geçici de olsa. Ben bu vesileyle hem sevgili Abdurrahim Albayrak’a, hem Şükrü Hanedar'a hem de oyuncunun menajerlerine çok teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Seri hem Türk futbolunun marka değerine, hem yayıncı kuruluşun ticari gelirine katkılar sunacak. Bunu da niyaz ve umut ediyorum. Türk futbolu ve Galatasaray için hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

ALBAYRAK: "HERKESİ MUTLU ETTİREN BİR TRANSFER OLDU"

İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ise “Başkanımız çok iyi şekilde ifade etti. Taraftarımızı coşturan, herkesi mutlu eden bir transfer oldu. Bugün herkesin dilinde Seri vardı. Şampiyonluklara Seri'yle beraber seri şekilde devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.  (Galatasaray.org)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER