Bedavaya vermeyin!

Galatasaray'da bir başka gündem maddesi de Serdar Aziz...

Bedavaya vermeyin!

1,8 milyon alacağı bulunan millî stoper Fenerbahçe ile anlaştı. Ancak Serdar'ın bonservissiz gitme ihtimali de sarı-kırmızılıları kızdıran bir konu hâline geldi. Camia, sarı-kırmızılı kulübün 2016'da 4,5 milyon avro bonservis bedeli ödeyerek kadroya kattığı Serdar'ın bedavaya bırakılmasına karşı.

KOMANDO KAMPI

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren Galatasaray'da, güne damgasını vuran isim yeni kondisyoner Prof. Alberto Bartali oldu. Atletizm uzmanı olan ve sarı-kırmızılı takımın kondisyon problemini çözmek için teknik direktör Fatih Terim tarafından ekibe dahil edilen Bartali, ikinci günden farkını ortaya koydu. Tecrübeli kondisyoner, dünkü sabah antrenmanında kum zeminde bir istasyon hazırladı ve âdeta futbolcuları komando kampına soktu.

EKSİKLERİ VAR

Galatasaraylı futbolcuları bir an önce en yüksek seviyeye çekmek isteyen Alberto Bartali, kamp süresi kısa olsa da bu kısıtlı sürede önemli yüklemeler yapacağını Fatih Terim'e bildirdi. Takımdaki birçok oyuncunun şu an eksiği olduğunu belirten Bartali, Terim'e ikinci yarıda bambaşka bir takım oluşturacağının sözünü verdi.   (Türkiye Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 02:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER