Belhanda'dan flaş teklif! ''Yarı fiyatına...''

Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’in yeniden koltuğa oturması ile transferde de önemli adımlar atacak.

Belhanda'dan flaş teklif! ''Yarı fiyatına...''

Eski yönetim tarafından askıya alınan veya üzeri çizilen isimlerin durumu yeniden masaya geldi. Başkan Elmas, transfer ve yapılanma konusunda Fatih Terim’le uyumlu gidecek bir anlayış sergileyecek.

BELHANDA SÜRPRİZİ

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray’da esas sürpriz gelişme ise Belhanda konusunda yaşandı. Son ana kadar Galatasaray’dan haber bekleyen ve bu nedenle Montpellier ile anlaşmayan 31 yaşındaki futbolcu geri dönmek için her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduğunu bildirdi.

3 YILLIK KONTRAT

Daha önce 3 milyon 350 bin euro alan Belhanda bu rakamın yarısına 3 yıllık kontrata imza atabileceğini iletti.

ARDA TURAN 1 YIL DAHA GALATASARAY'DA

Sözleşmesi sona eren Arda Turan ile 1 yıl daha kontrat yapılacak. Bu sözleşme ile beraber Arda Turan son senesini geçirecek ve yıl sonunda jübilesini yapacak.

ONYEKURU İÇİN GÖRÜŞMELER BAŞLIYOR

Yine önceki yönetimin satın alma opsiyonunu kullanmama kararı aldığı Henry Onyekuru için de Terim’in dediği olacak. 4 milyon 350 bin euroluk satın alma opsiyonu için verilen sürenin 11 Haziran’da dolması nedeniyle Monaco ile görüşmeler yeniden başlayacak.

EMRE AKBABA İLE NİKAH TAZELENECEK

Eski yönetimin soğuk baktığı Emre Akbaba ile de yeni nikah yapılacak. 28 yaşındaki futbolcu ile önümüzdeki günlerde yeni kontrat imzalanacağı ifade edildi.

TERİM, RUI COSTA İLE GÖRÜŞECEK

Fatih Terim, Gedson Fernandes’in 1 sene daha kiralanması için de girişimde bulunacak. Tecrübeli çalıştırıcı, Benfica Sportif Direktörü olan eski öğrencisi Rui Costa ile görüşecek.

RYAN DONK BELİRSİZ

Alpaslan Öztürk takviyesinin ardından Ryan Donk'un takımda kalması konusunda henüz net bir karar çıkmadı.. Sözleşmesi biten tecrübeli yıldızla yolların ayrılabileceği de belirtiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER