"Belhanda gönderilebilir ama..."

beIN Sports yorumcusu Mehmet Demirkol, "beIN Manşet" programında transfer gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

"Belhanda gönderilebilir ama..."

İşte Demirkol'un değerlendirmelerinden öne çıkanlar...

EL BOMBASI GİBİ

Orta saha inşa etmek işin en zoru. Çok iyi oyuncularla çok kötü bir orta saha yapabilirsin ya da ortalama oyuncularla iyi bir orta saha yaparsın. Melo - Selçuk efsanesinden bahsediyorsak bunu Ujfalusi'den, Elmander'den bağımsız değerlendiremeyiz. Ndiaye bazen her hareketi faul olan bir el bombasına dönüşebiliyor. Fenerbahçe'de Jailson'da, Beşiktaş'ta da Medel'de oluyor bu.

BELHANDA GÖNDERİLEBİLİR

Alan ve Demba Ba transfer edilecekse Belhanda gönderilebilir ama bu sefer de oyun değişecek. Belhanda'nın oynadığı maçlarda Galatasaray'ın öne yerleşmesi daha kolay oldu ama geniş alanlarda Belhanda kayboldu

ŞAMPİYONLUK YORUMU

Fenerbahçe ve Beşiktaş şampiyon olacaklarını belli ederler. En iyi kadrolarla olurlar ama Galatasaray en olmayacak zamanda bile şampiyon olabiliyor.

BİR OYUNCUNUN FİYATINI ALICISI BELİRLER

Marcao'nun oyununa baktım ama uzun süredir takip etmedim. Oyuncu hakkında çok kötü bir şey duymadım. Çok özel bir oyuncu olduğu hakkında da bir şey duymadım. Bir oyuncunun fiyatını alıcısı belirler. Galatasaray eğer bir oyuncuya gidiyorsa onun fiyatı değişik olur.

TAKIM GÜCÜ İŞLERİ DEĞİŞTİRİR

Bir oyuncunun fiyatını alıcısı belirler. Bir oyuncuyu Sivasspor, Malatyaspor ve Kayserispor istedi. Bir de Dortmund ve Chelsea geldi, diyelim. Oyuncunun fiyatı nasıl olur? Bir oyuncuyu Erzurumspor alırken fiyatı başka olur, Fenerbahçe alırken belli olur.

ONDAN MELO OLMAZ

Marcao'dan yeni Felipe Melo olmaz. Melo geldiğinde Melo'ydu. Öyle bir şey beklenmesin

SADECE ALAN OLMAZ

Ben bazen bir oyuncuya bu kadar kafayı takmayı anlamıyorum. Alan iyi oyuncu olabilir ama sadece bir tane oyuncu yok

TRANSFER GÖRÜŞÜ

Taraftar transfer istiyor ama Fatih Terim takımı değiştirmek istiyor. Bunun ikisi arasında fark var. Her oyuncu gidebilir, diyor. Ama taraftar sadece transfer istiyor.

Haber Kaynağı: ASLAN ARENASI

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 00:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER